İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

26'sında Askerim

M

mcanli

Misafir
bilgiler için çok teşekkürler .. benim için çok değerliydi ..

yanlız bu seçmelerde istedikleri tam olarak nedir? donanım bilgisi olrak fena deilim .. internet konusunda flnda öle ama word exel gibi programları pek kullanmadım ..

Ayak üstü birkaç soru soruyor. Nerde okudun, bilgin ne düzeyde, hangi programları biliyorsun gibi.

Seçen yüzbaşı teknik konularda bana database nedir diye sormuştu bir tek onu hatırlıyorum. Birkaç soru daha sordu ama hatırlamıyorum.

Önemli olan orda senin komutanın gözüne girip verilen işi yapabilecek biri olduğunu ispatlamandır.

Hiç unutmam çaycılar buraya deyince 400-500 kişi ben çaycıyım diye çıkmıştı. :)

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
giden arkadaslara hayırlı tezkereler... bu askerlik kelimesi beni çok geriyor nedense :)

R

Reignman

Misafir
Hayırlı tezkereler. Ben de Aralık 12'de gidiyorum inşallah.

Bu arada yazıcıların bilgisayar bilgisi ne derecede olmalı? Ben 10 seneye yakındır bilgisayar kullanıyorum, bilgisayar pratik bilgim de oldukça iyi ama Word dışında diğer ofis programlarıyla aram yoktur. Orada excel filan lazım oluyor mu?

pisces

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı teskereler, güzel bi askerlik diliyorum, Reignman gibi ben de 12 aralıkta gidiyorum.. Hepimiz için hayırlısı olsun

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı tezkereler. Ben de Aralık 12'de gidiyorum inşallah.

Bu arada yazıcıların bilgisayar bilgisi ne derecede olmalı? Ben 10 seneye yakındır bilgisayar kullanıyorum, bilgisayar pratik bilgim de oldukça iyi ama Word dışında diğer ofis programlarıyla aram yoktur. Orada excel filan lazım oluyor mu?

Araştırdıgım Kadarıyla Ofis Programlarıı Bilsen Yeterli ...
Ama Arkadasım Hızlı yazdıgı İçin Yazıcı Oldu.

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar herşey için teşekkürler .. birazdan yola çıkıyorum, sağlıcakla kalın ..

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acemilik bitti ..
silahımı teslim edip hemen site işlerine sarıldım :p
7 gün dağıtım izni var onuda sanırım özlediğim bilgisayrımla geçireceğim ..
ondan sonra allah izin verirse mardin'e gidip usta birliğinide bitirip tekrar aranızdayım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5