İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

27 bin üyeli 55 bin konulu genel forum sitesi clasforum satılıktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 bin post için 250 ytl veriliyor, 55 bin konu 22 bin üyelik bir site 200 ytl ye gidiyor, sorun nerde acaba

ZirveTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sitenin herhangi yerden banı yoktur adsense başvurusu hiç yapmadım
site kendi sunucumdaydı sunucuyu kapattım malum askerlik örnek olarak bir host kurup buraya adresi vericem bu arada ilgilenenler için
[email protected]

ZirveTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım ekledinde bana ekledi diye bişi gelmedi sen msn adresini pm olarak atabilirmisin ;)

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hocam pm atamıyorum size msn yi kapatıp bi açın ayrıca benim profilimde mevcut msn adresim ordan ekleyebilirsiniz saat 07'de işe gitcem gitmeden görüşseydik iyi olurdu eger satılmazssa 17'den sonra görüşürüz artık

ZirveTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam pm atamıyorum size msn yi kapatıp bi açın ayrıca benim profilimde mevcut msn adresim ordan ekleyebilirsiniz saat 07'de işe gitcem gitmeden görüşseydik iyi olurdu eger satılmazssa 17'den sonra görüşürüz artık

tmm dostum ekledim ben

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
site tarafımdan satın alınmıştır arkadaştan ödeme yarın yapılacak allahın izniyle inş hayırlısı olur

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
niye.......

edit:absürt var zaten satılması yaasak vip hariç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5