İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

28125 üyeli pr3 Site Satılıktır

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bişey dicem bu sitenin sahibi neden sitesini parked.com a yönlendirmiyor bir ay içinde ortalama 1500 - 2500 $ rahat kazanır.

F

fatihhk

Misafir
rosende' Alıntı:
50 YTL verebılırım

bu mesajınızın amacı nedir?
yani illa ki her konuda bir huzursuzluk çıkacak.
arkadaş ilk teklifine yazmış Min. İstenen Fiyat: 750 diye.
Daha sonra düşürmüş fiyatını 500'e.
Peki 50 nere 500 nere?

Siteyi satanla vs. hiçbir bağlantım yok ama mesajınıza hiçbir anlam veremedim inanın.
Kırıcı olduysam kusura bakmayın...

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
300 ytl verebilirim ilgilenirsen pm atabilirsin zaten msn e de ekledim görüşürüz ordada

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar değerli yorumlarınız için
parked.com a başka bir sitemi ekledim eg-zotik bir site google dan hit yolladığım halde kapattı hesabımı nedense günde 50 60 dolar kazanıyodum şimdi bunu yönlendirsem korkuyorum valla kapatırlar hesabımı die

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günlük rakam fazla olunca sanırım ödeme zamanı inceleyip işlerine gelmedimi atıo parked, senin de dediğin gibi riskli parkeda yönlendirmek gereksiz yere siteyi de bitirebilirsin

M

MasterTR

Misafir
1600 online var yazilmi$ ama sitenin gunluk tekili zaten 2500 bu ne sacmaliktir.. siteye giren birdaha cikamiyor sanirim

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteyi ve domaini 500 YTL karsiliginda arkadastan aliyorum. Kendisini hic tanimiyorum umarim verilen sözler aninda yerine getirilir ve kimse madur olmaz. Sonucta bizde alin teri döküyoruz domain olmasada ayni veri tabani ile bir sitenin karsimiza cikmasi elbette insana rahatsizlik verir. Ben kendisine bu konuda güveniyorum umarim bu güvenim bosa cikmaz. Bu dünyanin birde ahireti var. Her iki taraf adina hayirli ugurlu olsun ALLAH yüzümüzü kara cikarmasin.

Selamlar.

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Korkma kardeş yedeğini bile almadan veriyorum siteyi merak etme allah yüzümüzü kara çıkarmasın sana başarılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi