İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

28bin 500 Takipçili Twitter Taraftar Hesabı Satılık

ses yalitimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Son derece etkili özellikle taraftar TT'lerinde populer tweet olması çok kolay olan bir hesap. Aylardır kullanıyorum ve kesinlikle takipçi çekimi olmamıştır.Hesabın minimum RT miktarı 10 yani alakasız bir konuda yazsanız bile en az 10 rt alırsınız.Sadece taraftarlardan oluştuğu için hesabı büyütmek uzun sürdü bu fiyata yansıyacak

Hesap Galatasaray taraftarları için oluşturulmuştur.Takipçiler son derece sadık ve unfollow miktarı çok çok az (hiç bir şey paylaşmazsanız günlük 10 unfollow alır her paylaşımda 50den fazla takipçi kazanırsınız)

hesap fiyatı:700-800 lira arası olacak (İndirim yapılabilir)
Lütfen Ciddi alıcılar pm istesin.

Bunun dışında 13bin takipçili neredeyse hiç kullanılmamış tamamen türk takipçili hesabı sadece 200 liraya satıyorum ilgilenen olursa onun içinde iletişime geçebilir

ufuk333

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok pahalı satıyorsun bu fiyatı vermektense kendin yaparsın o kadar kişşi daha iyi.
24 k 100 tl ye gönderiyor adamlar

ses yalitimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok pahalı satıyorsun bu fiyatı vermektense kendin yaparsın o kadar kişşi daha iyi.
24 k 100 tl ye gönderiyor adamlar

hocam adamlar 24 k takipçiyi 100 liraya gönderiyo da çoğu yabancı ya da bot takipçiler hadi düz takipçi gönderdi diyelim yabancı takipçilerde bile unfollow miktarı 6 7k yı buluyo yerli takipçilerde 24k takipçinin çoğu gidicek ve takipçi miktarı hiç artmıcak benim sattığım hesap tamamen organik tweetlerle bu kadar takipçi yapmış bi hesap takipçi düşmediği gibi günlük minimum 150 takipçi geliyo

eaizolly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamınaleykum ben bu hesabı almak istiyorum nasıl ulaşabilirim size

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5