İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

29 Kasım Cumartesi Banko Kupon

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
bence para yapmaya oynamayın.
kazansanız bile o paranın hayrı olmuyor gerçekten.
sadece dediğim gibi adrenalin hissediyorsanız zevk için oynanabilir ama aksi takdirde qumara girer.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence para yapmaya oynamayın.
kazansanız bile o paranın hayrı olmuyor gerçekten.
sadece dediğim gibi adrenalin hissediyorsanız zevk için oynanabilir ama aksi takdirde qumara girer.

Yok benim sistemim belli . üstüste tutturduğum zamanlar 1000 ytl ye ulaşıyor bilyonerdeki para, o zaman 100 ytl orda bırakıp kalanını çekiyorum. 3 ay boyunca başardım üstüste almayı bu sisteme geçtiğimden beri. Kasımda 400 yaptım onunla 50 100 kuponlara girdim peşpeşe tutmadı kasım ayını boş geçtim.

Ben yüksek oynamayı seviyorum ama kendi paramla yüksek oynamam asla. 20 ile başlayıp yükselttiğim zaman 100 200 bile basıyorum. Kazanmamış sayıyorum o parayı kaybedersemde nasılsa tutturduğum parayı kaybettiğim için koymuyor.

Toplam yolladığım 400 ytl.

Bankaya geri aldığım 2700 ytl

Kazandıklarım : 8.761,29 YTL

5 bin ytl kazançtan kaybetmişim. Oda şundan oluyor 400 500 birikince tutması zor kuponları 20 30 öylesine oynuyorum genelde kaybediliyor.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
galadre msn adresini pm ile bekliyrummm :)

betsson kaybettiklerimi almaya geliyrummm

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakkaten whmdestek şu msn adresini bende PM bekliyorum. acayip borçlarım var ne kazansam kar :D

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
günah arkadaşlar bunu vebalini nasıl alayım ben.

ben adrenalin için oynuyorum :D

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WHMDestek doğru söylemiş.Para içinde değilde zevk için oynadığınız zaman daha çok kazanıyorsunuz,kaybedincede üzülmüyorsunuz...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
çok pis gaza geldim
artık çifte şanslı 2 şer maçlar oynicek ben
:=)) :):) tutmazsada canım sagolsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5