İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

29 Nisan - Cumhuriyet Mitingi!

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birazdan mitinge gidiyorum.Gec kaldım ama olsun.

Algılama sorunu olanlar anlamamaya devam etsin.

Lütfen bölücü iletiler atmayın arkadaşlar.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Mitingin din ile alakasız olmaması nedeniyle artık din konusunu olur olmadık yerlere karıştıran mesajlar silinecektir.

G

Gizem

Misafir
Ortamı germeye hiç gerek yok bence.Siyaset ve spor hakkında günlerce de burada birbirimizi yesek hiçbirşey değişmeyecek.Niye birbirinizi kırıyorsunuz ki ?

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dinle ilgisi var demiyorum chp nasıl hakkını savunursa bizde deriz konu o degildir ben acık bir insanım ordakiler bir örnekdir

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Mitingi CHP düzenlemiyor. Tartışmaya gerek yok, yukarıda yazdım gerekli bilgiyi.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
İstanbul da olup da , forumda online ışığı yananları kınıyorum :)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet chp düzenlemiyor fakat gereken gazı veren kim ben kimseyi oturupda savunmam ben işime bakarim mitingler bizlere zarar verir eflasyon acısından neyse susyum.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
iyide niye herkes seninle hem fikir olup oraya gitmeye mecbur mu ?

alexius, ne için yazdığımı anlamadın, senin anladığın anlamda değil, o anlamda olsaydı smiley eklemezdim (mitingle dalga geçme anlamında da değil) Sanırım daha önce bu konulardaki yazdıklarımı hiç okumamışsın.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mitingi CHP düzenlemiyor. Tartışmaya gerek yok, yukarıda yazdım gerekli bilgiyi.

Evet sadece CHP'nin organize ettiği bir miting değil. İşçi Partisinin Büyük pankartlarını gördüm. Hatta DSP lideri Zeki Sezerin büyük bir resmi de vardı. Bu partilerin Cumhuriyeti ve Laikliği siyasi şov malzemesi haline dönüştürmeleri gerçekten çok acı.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Angelo bu mesajı neden silmiyorsun peki? taraf topluyor burda

Mesajları ve kişileri tek mesajla değil, genel olarak yazdıkları ile değerlendirin ve özellikle de smiley kullanılmış bir ifade protesto/tepki ifadesi olamaz, bir kinayem var, anlayan sayısı az olursa veya hiç olmazsa, sebebini de yazarım devam eden mesajlarda. İpucu vereyim: Uyuşturucu satıcısı/kaçakcısı birisi, "Haydi kızlar okula" gibi bir kampanya ya destek olursa ne kadar inandırıcı olur.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Çünkü senin aksine ben onu tanıyorum ve ne demek istediğini ve kime dediğini anladım. Ayrıca espri yaptığını belirtti. Neye nerde müdahale edeceğimi biliyorum siz huzursuzluk duymayın.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Evet sadece CHP'nin organize ettiği bir miting değil. İşçi Partisinin Büyük pankartlarını gördüm. Hatta DSP lideri Zeki Sezerin büyük bir resmi de vardı. Bu partilerin Cumhuriyeti ve Laikliği siyasi şov malzemesi haline dönüştürmeleri gerçekten çok acı.

cumhuriyet mitingini hiçbir parti düzenlemiyor. eğer daha fazla bilgi almak istiyorsanız açıl kanal türkü izleyin canlı olarak, bakın bakalım kürsüde herhangi bir partinin propagandası yapılıyor mu?

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Mesajları ve kişileri tek mesajla değil, genel olarak yazdıkları ile değerlendirin ve özellikle de smiley kullanılmış bir ifade protesto (tepki) ifadesi olamaz, bir kinayem var, anlayan sayısı az olursa veya hiç olmazsa, sebebini de yazarım devam eden mesajlarda. İpucu vereyim: Uyuşturucu kaçakcısı birisi, haydi kızlar okula gibi bir kampanya ya destek olursa ne kadar inandırıcı olur.

Süper :D Şakaymış ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5