İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

29 Nisan - Cumhuriyet Mitingi!

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alexius, ne için yazdığımı anlamadın, senin anladığın anlamda değil, o anlamda olsaydı smiley eklemezdim (mitingle dalga geçme anlamında da değil) Sanırım daha önce bu konulardaki yazdıklarımı hiç okumamışsın.

pardon yanlış anlamış olabilirim özür..

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaslar ne dini savunması ya yapmayın sunu din kelimesi geciyor diye ondan esinlenmiyoruz lütfen hak vermesenizde anlamaya calisin bu tartısma baska boyutlara gidiyor tanıyınca biri beni anlar lafimi anliyan anladı ben bu konu baslıgından ayrılyorum

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Uzatmanın anlamı yok. Söz Anayasa Mahkemesinindir. Yarın ki ekonomi canımı sıkıyor. sosyal demokratlık ilkesini çiğneyen bir sol parti ne kadar iyi bir muhalefet, iktidar olduğunu ele alırsak ne kadar iyi bir iktidar olur. Muhtırayı isteyen bir parti! Hangi şekilde demokrasi yapar ? Demokrasi yara almıştır , Cumhuriyet Yara almıştır , Genelkurmay Başkanlığı Yara Almıştır , Parlamento Yara almıştır.

Cumhur .. Meclisini seçiyor. Seçtiği vekiller meclise gidip kendini savunamıyor. Mikrofon uzatınca krizler demokrasi ve uzlaşmayla çözülür diyor. CHP'yi yenilenmeye davet ediyorum.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yüzden yüz hak veriyorum size cok güzel özetlediniz

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzatmanın anlamı yok. Söz Anayasa Mahkemesinindir. Yarın ki ekonomi canımı sıkıyor. sosyal demokratlık ilkesini çiğneyen bir sol parti ne kadar iyi bir muhalefet, iktidar olduğunu ele alırsak ne kadar iyi bir iktidar olur. Muhtırayı isteyen bir parti! Hangi şekilde demokrasi yapar ? Demokrasi yara almıştır , Cumhuriyet Yara almıştır , Genelkurmay Başkanlığı Yara Almıştır , Parlamento Yara almıştır.

Cumhur .. Meclisini seçiyor. Seçtiği vekiller meclise gidip kendini savunamıyor. Mikrofon uzatınca krizler demokrasi ve uzlaşmayla çözülür diyor. CHP'yi yenilenmeye davet ediyorum.

sözlerinde gayet haklı olduğun düşüncesindeyim...

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bölücülükte üzerimize yok. Yapıcı msg yazan arkadaşlara teşşekürler.

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oradaydım gerçekten çok güzel bir ortam vardı, ve hiçbir şekilde chp v.s şeklinde sloganlar olmadı herkes neden orda olduğunu çooook iyi biliyordu..

bu akşam haberler verir geçen 10 bin kişi toplandı bu kez 15 bin...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne 10bini ne 15bini milyonlarca insan vardı :)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Hangi parti taraftarı olursak olalım bu tür mitingler sık sık olmuyor, akp, chp, dyp, mhp hiç farketmez herkesin orada bulunması ve ben ülkemi seviyorum, "Ne mutlu ki Türküm" demesi gerekki bizi bölmeye çalışanlara, toplumu birbirine düşürmeye çalışanlara inceden bir mesaj gönderebilelim... Haddinizi bilin diyebilelim... Bunu partilerle bağdaştırmamak gerek, bağdaştıranlar varsada örneğin chp partisi gelin bu parti ile cumhuriyetinize sahip çıkın dediği için yada akp partisi bu partiyi chp tertipleyip ortalığı karıştımak istiyor sözlerinden etkilenmeden sadece bayrağımız, vatanımız için orada olmak gerekir... Bu tür mitinglerde gurur verici.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
şimdi haberlerde onu izliyodum.... Bu görüntüyü başka yerlere cekenleri kınıyorum

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
selamlar , :) mitingten az önce dönebildim , milyonlar oradaydı , bu arada yurdun çoğu köşesinde memleketinde ilçesinde kasaba köylerindede Cumhuriyet mitingleri yapıldı , bu böyle gitmez dedi milyonlar , bence erken seçim , sonrada akepe naş.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
selamlar , :) mitingten az önce dönebildim , milyonlar oradaydı , bu arada yurdun çoğu köşesinde memleketinde ilçesinde kasaba köylerindede Cumhuriyet mitingleri yapıldı , bu böyle gitmez dedi milyonlar , bence erken seçim , sonrada akepe naş.

Haddim olmadan sormak istiyorum , AKP'nin gideceği söylediniz. Bunu ele alaraktan "kimin gelmesini istiyorsun ?" diye bir soru sormak istesem fazla olmam galiba.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben, ülkenin tapusunu özel sektöre kiralamayacak bir partinin gelmesini istiyorum en azından.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben, ülkenin tapusunu özel sektöre kiralamayacak bir partinin gelmesini istiyorum en azından.

Düşüncenizi bir yere sığdıramıyorum. Turk Telekom'un kiralanmasıyla bağdaşdıramadım. Açıklamanızı düzgün net bir şekilde yazarsanız size destek veya karşı görüşümü bildirmek isterim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ülkenin stratejik nokta ve kurumları Türk milletinin elinde kalsın diyor. Lübnanlı kim olduğu belirsiz bir şirkette olmasın diyor. Çünkü akıllı devletler stratejik noktalarını ellerinde tutarlar, hiç olmadı yerli sermaye ile yönetirler. Şimdi sığıyor mu bir yerlere?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ülkenin stratejik nokta ve kurumları Türk milletinin elinde kalsın diyor. Lübnanlı kim olduğu belirsiz bir şirkette olmasın diyor. Çünkü akıllı devletler stratejik noktalarını ellerinde tutarlar, hiç olmadı yerli sermaye ile yönetirler. Şimdi sığıyor mu bir yerlere?

Devletin görevi yönetmektir. İşletmesini Kiralaması kadar doğal bir durum yoktur. Yerli sermaye konusunda Devlet burada çıkarlarını gözetmek zorundadır. Nasreddin hoca dedi ki ; Parayı basan düdüğü çalar.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
İşte devlet öyle bakkal nuri mantığıyla yürütülmez, en azından akıllı ve büyük devletler öyle yapıyor. Bakkal nuri gibi düdük satar gibi stratejik noktalarını sadece 3.dünya ülkeleri satıyor ya da çok israrcısın kiralıyor diyelim 51 yıllığına. 51 yıl sonra hayatta olmam heralde şimdiden söyliyim ben.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Düşünce göreceli bir kavram insandan insana değişebiliyor. Senin anlayışınla benim anlayışımın bir olacağı gibi bir durum söz konusu olamaz. =) saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5