İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

29 YTL den baslayan fiyatlar, paypal ile odeme, hemen gosterim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu reklam biçimi ile reklam verdiğimiz zaman reklamveren sayısı ile nasıl bir orantı sözkonusu, dönüşümlü mü yoksa dönüşümsüz mü yayınlanacak? Örneğin şu an 3 site reklamı görünmekte eğer reklam veren sayısı 100'e ulaşırsa reklamımız ne şekilde yayınlanacak gösterim sayımız mı düşecek yoksa reklam alanı mı artırılacak?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
iyimi' Alıntı:
Bu reklam biçimi ile reklam verdiğimiz zaman reklamveren sayısı ile nasıl bir orantı sözkonusu, dönüşümlü mü yoksa dönüşümsüz mü yayınlanacak? Örneğin şu an 3 site reklamı görünmekte eğer reklam veren sayısı 100'e ulaşırsa reklamımız ne şekilde yayınlanacak gösterim sayımız mı düşecek yoksa reklam alanı mı artırılacak?

Reklam sayisi sitedeki reklam alanlari ile sinirli. Tum reklam alanlari doldugunda, reklam alani bosalana kadar, yeni reklam gosterilmeyecektir.
Reklamlar, sitede rastgele sirada gosterilmektedir.

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben aldım ve şu anda reklamım yayınlanmakta, acaba verilen reklam metnini değiştirme şansımız var mı veya reklam süresini uzatmak için nası bi yol izleyebiliriz, bi kontrol paneli gibi bi olay var mı?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
iyimi' Alıntı:
Ben aldım ve şu anda reklamım yayınlanmakta, acaba verilen reklam metnini değiştirme şansımız var mı veya reklam süresini uzatmak için nası bi yol izleyebiliriz, bi kontrol paneli gibi bi olay var mı?

Kontrol panel uzerinde calisiyoruz.
Odeme esnasinda kullandiginiz email ile yeni reklam textinizi iletebilirsiniz.
Reklam suresini uzatmak kontrol panelinden yapilabilecek, ancak simdilik, reklaminizin suresi dodugunda yeni bir siparis verebilirsiniz.

Kontrol paneli tamamlanmis olup, reklam verenlere iletilmistir.

A

aliozen

Misafir
Anasayfadaki 5 textin hepsini birden alıp bir banner koyma şansımız var mı?

A

aliozen

Misafir
cevap için teşekkürler.www.iyinet.com da anasayfada altı tane text reklam var ya orayı soruyorum. Banner yeri neresi bu arada göremedim.

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.iyinet.com/ ve reklam

http://www.iyinet.com/ anasayfa üstte text reklam için 29 milyon 6 aylık ödemede bile olmuyor?

aylık 52 YTL, 6 aylık ise 234 YTL oda aylık 39 YTL yapıyor?

zammı geldi? yoksa aylık 29 YTL lik reklam seçeneğini ben mi bulamıyorum?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Evet fiyatlar degisti, yeni fiyatlari yeni bir baslik altina yaziyorum simdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5