İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

29k Yabancı Kaliteli Sayfa

sonses10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Facebook Sayfanızın linki : Apple İphone
Facebook Sayfanızın içeriği : Apple İphone (username alınmamıştır.)
Sayfanızın Üye Sayısı : 29K
Günlük ortalama eklenen yeni üye sayısı : 100-150
İstenen Ücret : 500TL
Alabileceğiniz Reklam Türleri : (video reklam,içerik reklam vs..)
Ödeme Şekli : Garanti - Yapıkredi - Finansbank - ZiraatBank - Halkbank
Eklemek istediğiniz ekstra şeyler : Sayfa tamamen orjinaldir. Herhangi bir dup. işlemi ve benzeri uygulamaya maruz kalmamıştır. Özellikle android işi yapan arkadaşların işini göreceğine inanıyorum.

Sayfanım sahibi Olduğuma Dair Görüntü

appleitjt.png

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam Sayfaya Göre Fiyat cok fazla Degilmi ? Aşşa Çekilse Fiyat alıcı bulunur :)
sayfaya bakdım güzel ve gayet ilerleyebilcek bir sayfa fakat 'istenilen ücreti grünce herkez uzak durckdır , Son fiyatı Pm Olarak ve Sayfanın ne zaman acıldıgı GİZLİ ADMİN OLUP OLMADINI SÖLERMİSİNİZ ? Pm olarak

sonses10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Hocam Sayfaya Göre Fiyat cok fazla Degilmi ? Aşşa Çekilse Fiyat alıcı bulunur :)
sayfaya bakdım güzel ve gayet ilerleyebilcek bir sayfa fakat 'istenilen ücreti grünce herkez uzak durckdır , Son fiyatı Pm Olarak ve Sayfanın ne zaman acıldıgı GİZLİ ADMİN OLUP OLMADINI SÖLERMİSİNİZ ? Pm olarak

Fiyatta pazarlık yapılabilir. Sayfa yaklaşık olarak 1 yılını doldurdu. GİZLİ ADMİN ihtimali sıfırdır. Zaten görünürde 5 admini var gördüğünüz gibi. Gizlenecek bir durum yok yani. Sayfa şu an ek bir çaba göstermeden hergün büyümektedir. Yabancı içerikli bir teknoloji sitesinde çok iş görecektir.

Keçeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hangi ülkeden olduğuna dair detay gösteren SS pm atarmısınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5