İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2$/click www.pro-forex.com

CagLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar... Yahooda tanı$mı$ oLdugun bi arkadasım bana bu sitenin adsinin cLick ba$ı 2 doLar verdigini soyLedi ingiLizcesi iyi oLan birisi inceLer yardımcı oLursa sevinirim

FeyzaBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forex

forex=foreign exchange=döviz alım satımı
Sitenin üyelik için para kazandırma bölümü var, sadece rusça siteler için sanırım. Tıklama ve gösterime ödeme (?) yapmıyor.

FeyzaBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Söylediğim gibi ancak yeni üyeler kazandırarak belki kazanıyor. Diğer türlü sitenin how to earn bölümünde sadece ticaretten bahsediliyor, arkadaşın döviz alım satım işlerine girip para kazanma ihtimali de var. Webmaster programı http://www.pro-forex.com/ru/partner/join.php?PHPSESSID=67258cbe013717f3a97914d92355bc6f bu sayfada ama ingilizce ve diğer diller için olduğunu sanmıyorum. En iyisi kendisinin nasıl kazandığını anlatması.

CagLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada arkada$ hintLiydi eheh ordaki diL hintçe oLabiLir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5