İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2$ payout 1$bonus

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Total Member : 6 abi sende çok seri bi şekilde ilk üyelerdenmişin ya helal olsun.ama referal linkin çalışmadı sölüiim

M

malatyasporlu

Misafir
:) baktım hayret 2$ da ödeme 1$ bonus... neler yakaladım

1-ref linki çalışmıyor..
2-paid click bölümünde tıklanacak bişey yok :)
3-her yaptığın üye için 1 den dolayı 10 c alamazsın
4-mail falan göndermiyor :)

yani toplam kazanç 1 dolar ödeme 2 dolar diğer 1 doları nasıl toplayacaksın ?

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şirket yeni, elbette tanınması için biraz zaman alacak ve tabii ki reklam alacak, reklam almadan nasıl reklam yayınlasın ki, daha 1 haftalıkdır, sen bir üye ol bakalım illa bir gün mail yollar kenarda dursun

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kanıya nerden vardığını sorabilirmiyim??*

P

Parae

Misafir
sitenin üye sayısı hala 9 zaten ....

Ayrıca kimse 1$ bonus verip 2$ da payout vermez ... vs. vs..

Daha ne istersin örnek olarak ??? sende düşünsen ödemeyecegini anlarsın ....

Belirteyim ki ; burda bir kişi oku kazan şirketini buraya yazdıgında '' ödemez dedigimde '' , Israrla devam ettiler ödüyor diyip alt üye hırsıyla o siteyi tanıtmaya !! .. 2 ay sonra ödemdigini anladılar '' üstüne birde bana ilk ödemez dedigimde ne biliyosun vs.. gibi cevaplar atıyorlardı ...

Halbuki onlar o payoutu doldurdugunda ben 5 kez doldurmuş oluyordum o payoutu ...

Şimdi konu tartışmaya dönmezsin .. Gene bir , iki kişi yanlış anlayıp atlar ortaya ...

Burayada Bazı Oku kazan şirketlerini vs. yazarken dikkat ederseniz sevinirim ..

Burdakiler ve kendiniz Boşa kürek çekmemiş olursunuz ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5