İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2checkout.Com Çek Bozdurma

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba bu 2checkout.com çeklerini nereden bozdurabiliyoruz? Forumda arama yaptım biraz geçmiş tarihlere ait bilgiler buldum. Direk banka hesabına felan yatırılabiliyormuş sanırım. Bunun için USD hesabı açtırdım. Ama öncesinde çekimi bozdurmam gerekiyor:)

Teşekkürler.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Normal bir cek bozdurma isleminden bir farki yok, yapi kredi de dolar hesabin varsa bir dilekce ve nufus kagidiyla basvurursan, subesine ve oradakilerin sevimliligine gore aninda alabilmekten, 21 gun vadeli alabilmeye kadar secenegin olur. 20 dolar masraf kesiyorlar.

Diger bankalarda da benzer sekillerde yapilabilir.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim +rep

bu arada bilgisi olmayanlar için bugün yapıkredi bankasından dolar ve ytl hesabı açtırdım.

çek için 21gün süre
30 milyon masraf + 25$ kesinti alıyorlar

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Galiba subeye gore uygulama var, cok kesilmis senden, tek masraf kalemi olmasi lazim, ikisi birden fahis gibi.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet sordum onu şubeye göre dediler.
burada 4999$lık çeklere kadar aynı işlem yapılıyormuş sanırım.
bu arada HSBC Garanti İşBankası almadı çeki :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5