İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2checkout dolandırıcı mıdır nedir ya?

cemlouis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bu 2checkout dolandırıcı mıdır nedir ya? 3 defa adamlar para yollamaya kalktılar yollanamadı ve 2CO daki hesabıma geri döndü. Açtım adamlarla konuştum bi sorun mu var diye dediler bizim hatamız cart curt dedim benim yapabileceğim bişii var mı? e yok dediler bi dahaki ödeme zamanını bekleyin neyse bekliyodum demin çat diye ne göriim gine yatmamış para. Nedir bu ya? Sizde de böyle mi oluyor? Bide bu benim ilk seferim gerçi 3 seferdir milli olamadık neyse ilk sefer hep böyle mi oluyor? Banka bilgileri de doğru her türlü, zaten adamlar herhangi bişii demiyolar onlara ama neyse ya bak kıl oldum gine ariim küfrediim bari napiim...

S

SatlikDomain

Misafir
2checkout hesabındaki paranı , bankandaki hesabına aktarmasındamı problemi yaşıyorsun ?

Yaşadığın problemler nelerdir ? Bize önerirmisin , önermezsen neyi önersin ?

Bende 2checkout kullanmayı planlıyordum iyi oldu bu konu, biraz aydınlat beni :)

cemlouis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne diim işte adamlar yollıyamıyo telefonda çıkmadı pirazdan bidaha ariicam haber ederim...

cemlouis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakalım bugün ödeyecez dediler bekliyorum hala adamlar chicago dalar orda saat 17 olduğunda bizde gece 1 olcak yani 1,5 saat var saat 1 e bakalım yollamazlarsa gine ariicam yeter artık.!!!!

Hep yolluyoruz yolluyoruz ne bu ya

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o sırketın ıyı bır karıyerı var oderler merak etme yenı bı kurulus deıl

cemlouis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muhakkat da işte tam 1 ay oldu hep aynı geyik

Haaalaa gelen giden yok bakalım çarşambaya kadar bekliicem sonrası Allah Kerim

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkleri takmıyor. nijeryadaki hırsızlarla bir tutuyorlar. benden söylemesi ilerde en ufak bir problemde yutarlar parayı :( dikakt et.

cemlouis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Var mıdır örneği? yutmuşlar mı daha önce Türklerinkini?

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce bu konu açıldı , kesinlikle 2checkoutu tavsiye etmiyorum, ödeme yapmıyorlar.

aynı şekilde www.paysat.com siteside dolandırıcı.

bu tür hizmet veren en iyi yer paypal, başka aramayın dolandırılırsınız.

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu dijitalrivers a bağlı regnow.com (mircin kullandığı ) adresten aynı günde 700 dolara yakın sipariş almıstım hepsi geri gitti parayı ödeyenlere ben zaten programları yollamıştım sonra adamlardan cevap bile alamadım. 700 dolarım hem gitti hem de bedavadan programımı vermiş oldum. adamlar inanırmısınız bana türkçe dalga geçen email atmıslardı. :( yani mesaj ingilizceydi, mesajın sonunda da "hoşçakalın" yazıyordu. düşünebiliyor musunuz ? Bunların risk managerları var, o yazmıstı..

cemlouis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar para geldi gerçi dolar kuru 1.312 den yollamışlar ama geldi nihayet!!! Ama 1-2 defa arayıp çığırmam gerekti neyseki geldi. Bi daha olmıyacak dediler bilemiyorum artık noolur bidaha ki sefere...

Kullanıp kullanmamak sizin elinizde...

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu qumar sitelerinin yasakpara sitelerinin kullandığı cc processorlar hangileri bilen var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5