İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2co hakkında bilgisi olan arkadaşlar?

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Online kredi kart sistemi kurmak istiyorum ve sanıyorum bu Türkiye'deki Bankalar aracılığıyla zor oluyormuş. Şirket, belli bir adres, telefon, referans vs. istiyorlarmış. Birkaç arkadaşta 2co'yu tavsiye etti. Bu 2co güvenlimidir sizce? Para biriktiğinde paramızı havale yolu ilemi çek ilemi yolluyorlar. Bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çek ile yolluyorlardı en son , ama çek nedense kayboluyormuş bazen postada (?)

49$ aktivasyon ücreti ve işlem başına belli bir miktar + % olarak komisyon kesiliyor..

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Çekse kötü ya. Uğraşılmaz. Başka bir sistem önerebilirmisin bu şekil?

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PAYBAL 'ı bir araştır derim ben. Bireysel satış yapan birçok sitede paybal'ı gördüğüm için bir araştır diyorum. örneğin gemi fotoğrafı çeken kanadalı bir çok fotoğrafçı walland canal diye bir yerde fotoğraf çekiyor ve internet üzerinden satış yapıyorlar paybal hesapları vardı.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2Co banka ödemesi ile ödeme yapıyor. Forumda başka arkadaşlara yardımcı olmuştum bu 2Co konusunda. Bir araştırma ile okuyabilirsin. Ayrıca sorular varsa yardımcı olabilirim.

G

gyrtx

Misafir
Beyler ben bu 2co nun ta a. 120 gun oldu hala yollamıyor parayı 380b dolar oldu. havale yapmadı cek için ayarladık hala pendig diyor ne yapmam lazım bana bir yol gosterın. bu herflerin ayın kacından kacına cek yolluyorlar. bu yardımcı olun beyler

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her hesap için bir "Release Level" denilen limit vardır. Bu limitiniz nedir?

[Öğrenmek için, üstteki linklerden "1. Bank Account & Payment Details." tıklayın.]

G

gyrtx

Misafir
elmasgunes' Alıntı:
Her hesap için bir "Release Level" denilen limit vardır. Bu limitiniz nedir?

[Öğrenmek için, üstteki linklerden "1. Bank Account & Payment Details." tıklayın.]
Release Level im 100 ve fotodakı gibi bir seyler yazmıslar. onceden bankaya havale idi eylulun sonlarına doğru eve cek yollayın dedim ve az once payments e tıklayınca su fotodaki goruntuyu gordum umarım eve cek olarak yolluyorlardır. Bu arada evev cek ile yollayınca bunlar kac gün içinde gelir ve hangi bankalarda bozdurabileceğim. ( kesin bankalarda kırmak için ucret talep edecekler en ucuza hangi banka kırıyor bana bunların bilgilerini verebilirmisiniz cok tesekkur ederim.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım çek olarak seçtiğiniz için "Release Level" 100$'a düşmüş. Normalde banka havalesi olarak kalsaydı, release level tahminen 300$ olacaktı. Eğer banka havalesi olarak seçili kalsaydı, şu anda çek yerine bankaya paranız direk olarak yatacaktı. Çek olarak istediğiniz için, öncelikle çekin size ulaşmasını beklemeniz gerekecektir. Daha sonra çeki bozdurma süreci başlayacaktır. Çalıştığınız bankalara komisyon oranlarını sorabilirsiniz.

Benim tavsiyem banka havalesi olarak değiştirmeniz. Çünkü para yaklaşık 10 gün içerisinde hesabınızda olacaktır. $ hesabı ise 20$, YTL hesabı ise 5$ kesinti yapıyorlar.

G

gyrtx

Misafir
120 gündür yatırmadılar zaten benım 300 doları gecmem 10 gün sürmemişti simdi ise cek olarak yollayacaklar. buna razıyım para gelsinde. fotoda anlasılan para bana yollanacak artık değilmi. ortalama kac gunde geliyor cekler ?

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç çek almadığım için bilmiyorum. Ben banka havalesi ile istiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5