İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2K Beğeni 5TL Yanlış Duymadınız...! [Gün İçerisinde Teslim]

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
üye çekme yöntemi ve çekilen üyelerle ilgili bilgi verebilir misiniz, yaş gurubu vs., açtığınız başka bir konuya da yazmıştım cevap alamadım.

closerin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 kere mesaj gonderdim ama cevap vermedin? üye cekimi yapıyormusnuz yapmıyor musunuz?
teşekkurler

HatasizCool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
üye çekme yöntemi ve çekilen üyelerle ilgili bilgi verebilir misiniz, yaş gurubu vs., açtığınız başka bir konuya da yazmıştım cevap alamadım.

Bu konu hakkında hiç bi bilgi söyleyemem çünkü karşılıklı begenı kımın ne cinsiyetle begenıcegını takıp edemıyorum.

Ekleme:
2 kere mesaj gonderdim ama cevap vermedin? üye cekimi yapıyormusnuz yapmıyor musunuz?
teşekkurler

tekrar atın lütfen

Ekleme:
bende pm gönderdm ama malesefki cevap alamıyorum.

sizde tekrar gonderırsenız sevınrım

T

themaniac

Misafir
hocam keske MSN'e bir girseniz. 1 haftadir sadece 1 kere girdiniz 5dk konusamadik bile.

sivaslı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm

bu konu için bana mesaj atarmısınız üye çekimi yaptırmak istiyorum 1 milyon k ya dar para sorun değil

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5