İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2k Teknoloji Sitesi ve Forumu Yeni Ortaklarını Arıyor.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Öncelikle baltalamıyorum bu bana birşey kazandırmayacaktır sadece merak ettiğim için birşeyler sormak istiyorum...
-Site ne zamandır 2k hit alıyor?
-Sayyac veya o tarz ziyaretçileri görebileceğimiz bir istatistik sitesi verebilecek misin?
-Ziyaretçilerin sitede kaç saniye kalıyor acaba ?
-Bu alexa illeti ziyaretçilere göre değer kazanmıyor mu neden 1milyon kusurat bir rakkamdasın ve türkiye flag'ın fevkalade yüksek?
-Forum için niye Forum Yazılımı: php Kolay Forum (phpKF) tercih ettin kardeşim ? Çok kötü o.
-Son olarak siteyle hiç uğraşmıyor musun? logo değişirsen çok güzel olacaktır.

gnlihaker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iye flag'ın fevkalade yüksek?

Hocam bu benim tercihim kf'nin kötü olup olmaması sizi ilgilendirmez hile ve çeşitli yollara başvurmadığım için alexa bu durumdadır. Başka forumlarda siteyi ve beni bilen bilir zaten başka referanslarımıda bilen biliyor ;)

gnlihaker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi olup olmamakla ne alakası var hocam bu forumda yeniyim daha ilk konudan konuyu baltalamaya yelteniyorsunuz sitenin durumunu anlattım zaten daha da geliştirip birlikte kazanacağımız arkadaşlar arıyorum dedim site satışı yapmıyorum alexa sizi ilgilendirsin :)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Sayın insan,
Ben konuyu baltalamadım soru sordum. Adam olarak cevap veremedin gibisini deneyebilirdin.
bkz: adam gibi
Haa cevap vermek istemiyorum deyip çekiledebilirdin. Bence sen bu siteye ortak arama senin yerine düşünebilecek bir insan ara.
Saygılarımlan,

Konuya, sana(size değil), yazdıklarına 10 üstünden 3 verdim günü geceyi ve gözümdeki değerinizi böyle birşeyle tamamladınız.
not: birşey kaybetmediniz.

gnlihaker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam egonuzu tatmin ettiniz boş insan olduğunuz tavrınızdan belli :)
Saygılarımla....

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
egomu tatmin etmek için yapmadım. Benim boş yada dolu olmam seni sizi senin gibileri sizin gibileri ilgi/alaka etmez. Sorulan soruya cevap verme yetiniz yoksa zaten yaşamanın bir anlamı yok.
a____k+pencere.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5