İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2YTL ye gmail davetiyesi!!!

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Harbidende bizim insanımızdan beklenecek şeyler geçen gün tangasını satan nasıldı ya:D

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satan adami neden yadirgiyorsunuzki ?
Alan olmasa Satarmi ??
Satan 1 tane alan kimbilir kactane
Alan kisileri kinamak lazim :)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet bende ismimi Hotmailden alacak,verecek olana nakit 100 ytl çalıştırırım. :D

Ayrıca hemalhemsattaki gmail satışlarına koptum .. yazık yav...

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hergün kızlar ekliyormuş alın keyfını sürün diyor :)))))

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi güldüm walla da, benzer işlere daha once ratlamıstım
dikkat ederseniz, arz haddinden fazla ama talep yok, aranızda ben bu adamın/yada bi baskasının bi davetiye sattıgına sahit oldum teklif veren var diyen ve linki

gösterebilecek varmı :D

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satacak birşey bulamamışlar geçenlerde bi yerde gördüm polat alemdarın külotunu satıyorlardı pes vallahi :D

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim gibi hiç kimse satmamıstır ama..

G.G da.. binlerce tv kanalını online izleme fırsatı..Tv kartlarına son diye reklam verdim..hemenal 4 ytl.. 1 haftada tam 83 tane alan oldu..alanların verdiği puan % 87 olumlu..
alanlara sitenin adresini gonderdim sadece..sattığım sey..googledan "online tv" diye aratsan çıkan site..

http://www.google.com/search?hl=tr&rls=GGLR,GGLR:2006-23,GGLR:en&q=online+tv&lr=

www.mediahopper.com/portal.htm

walla bence alanlar olursa herşey satılabilir..:):)

millet kapış kapış aldı..tabi sonra gittigidiyor uyandı..ama olsun 1 haftada yaklasık 300 ytl geldi..

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Övünülcek Birşey Olmasada Ticaret Hayatın Son Derece Başarılı Geçecek Gibi. Her Nekadar Zekicede Olsa Yapılmaması Gereken Bi Olay.

Senden Online Tv İzlemenin Linkini Aldıktan Sonra O İnsanların Yüzlerini Düşünemiyorum :)

S

Sitebul

Misafir
iyide gmail almak için artık davetiye dilenmeye gerenk yokki ;
cep telefonununa yoluuyor google davetiyeyi ; hemde beleşe :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5