İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3,000 Konulu "Karışık" Wordpress Database

DuZCe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb. ya arkdaslar yukleyemedım. Boyutu buyuk dedı su kucultme yontemını bı acıklayan olablırmı ? yada yardım edecek bırı?

cenkaraman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xml yedeğiniz 2mb dan büyükse .htaccess içine..

#Change upload limits
php_value memory_limit 34M
php_value post_max_size 33M
php_value upload_max_filesize 32M
php_value max_execution_time 600
#Change upload limits end

bu kodları yazarak boyutu değiştirebilirsiniz...

Alıntı : r10 > TeXaS

bu arada saol gerçekten güzel bir xml

Havidi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OLDU, adam bedava dagitip hayir yapacak sen de bu db yi yuklemek icin 20 ytl alicaksin :D

saka mi bu acaba :D

İstemiyorsan konuşma.İsteyen yaptırır istemeyen yaptırmaz.Seni zorlayan kimse yok.Gereksiz mesajlar atma.

Bu işlemi yapmak için neden zamanımı bir başkası için ayırayım.Bedava ya yapınca benim ne kazancım olacak??
İsteyen gelir bedava yapar kimsenin kimseyi zorladığı yok...

Nasıl webmasterlar , grafikerler yeri geldimi bilgisini kullanıp bir ürün pazarlıyorsa bu benim yaptığımında bir farkı yok...

erhangulsum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstemiyorsan konuşma.İsteyen yaptırır istemeyen yaptırmaz.Seni zorlayan kimse yok.Gereksiz mesajlar atma.

Bu işlemi yapmak için neden zamanımı bir başkası için ayırayım.Bedava ya yapınca benim ne kazancım olacak??
İsteyen gelir bedava yapar kimsenin kimseyi zorladığı yok...

Nasıl webmasterlar , grafikerler yeri geldimi bilgisini kullanıp bir ürün pazarlıyorsa bu benim yaptığımında bir farkı yok...

insanlar yardim isterken firsatcilik yapmana gerek yok, o islem 20 ytllik bi islem bile degil, bu kadar da yapma yani. satis bolumune konu acabilirsin, biz yardim bekliyoruz. sana satis bolumunde hayirli satislar

DuZCe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsteyen PM atsın msnden anlatıyım kendınız kurun 2 arkadasa anlatıyorum cok basit arkadaslar:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi