İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3-4 karakterli domain

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb ben 3 ve 4 harfli (karakter değil) boştaki domainlere bakabileceğim bir liste arıyorum.yada program.nasıl yapabilirim bu işi. .com, .net, .org farketmez hepsi olur.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3 harfli com yok
3 harfli net en son 400 tane kalmıştı.
3 harfli org kum gibi var.

download.com adresine gir. "domain" diye yazarsın.bi kaç program çıkıyor içlerinde en iyisi "domain sniffer" idi .
5 dakika demo süresi boyunca sana boş domainleri bulur.5 dakika sonunda senin programı alman için uyarır ve boş domain arama yapmayı durdurur.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağol yoktur.o kalan 400 taneyide buluyor değilmi bu program :)

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben ondan bulmuştum hatta foruma txt olarak listesini vermiştim r10.net te yada iyinet forumunda olması lazım son boşlar listesi

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir ara bir listeyi bende inceledim ama ordakiler 3-4 karakterliydi.sadece harften ibaret olan yoktu.yada ben görmedim onu.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu programdan bişey anlamadım.bir sürü liste çıkardı karşıma.ve .org domainleri listemedi sanırım.yada ben göremedim.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.org domainleri listeyen ve bunun dışında başka bir program varmı acaba

G

Geveze.at

Misafir
yoktur' Alıntı:
3 harfli com yok
3 harfli net en son 400 tane kalmıştı.
3 harfli org kum gibi var.

download.com adresine gir. "domain" diye yazarsın.bi kaç program çıkıyor içlerinde en iyisi "domain sniffer" idi .
5 dakika demo süresi boyunca sana boş domainleri bulur.5 dakika sonunda senin programı alman için uyarır ve boş domain arama yapmayı durdurur.
O dedigin programin full versiyonu bende var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5