İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3-4 karakterli Yaşlı Domainler COM NET ORG INFO BIZ

DomainTicaret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Domainler yıllardır elimde tuttuğum içlerinde oldukça beğendiğim domainlerin yer aldığı arşivimdendir. Yeni projelerimizde yaşadığım nakit sıkıntısı nedeniyle bi kısmını satacağım.

- Kesinlikle teklif usulü satıştır çünki şimdiye kadar satmayı hiç düşünmediğim için tek tek fiyatlandıramadım, gelen tekliflere göre düşüneceğim, mantıklı gelen teklife üçe beşe bakmayıp, sattım diyeceğim. Lütfen fiyat sormayınız.

- Konu satış konusudur, fikir alışverişi için açılmamıştır. Şu domain iyi, şu domain kötü veya şunu eder şunu etmez gibi satış baltalayıcı muhabbetleri kesinlikle istemiyoruz.

- Domainler hakkında çok fazla birşey söylememe gerek yok, zaten gerekli ufak tefek detayları resimde belirttim.

- Domainlerin hiçbirinin bilinen ban vs. gibi ceza durumları yoktur, yinede alıcı arkadaşımız incelesin.

- Domainlerin isimlerini konuda geçirmeyiniz. Domain numarası ile sorabilirsiniz soracaklarınızı.

- Tekliflerinizi özel mesaj ile veya mail adresimize gönderiniz. Sadece ilgilendiğimiz veya pazarlık yapılabilir gördüğümüz tekliflere dönüş yapılacaktır, zaman yetersizliğinden dolayı olumsuz dönüş yapamayacağız.

mail: [email protected]

Satılık oyun domainleri yaşlı tam keyword konumuzada bakabilirsiniz.

3-4.png
4-net-org.png

DomainTicaret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat seç al 20TL olmuştur.

Satış 08.07.2013 23:59 da sona erecektir. Bu tarih ve saat sonrası konuda belirtilen geçerli değildir.

Not: Bu arada özel mesaj ile teklif gönderen arkadaşlar, "özel mesaj gönderdim" vb. şekilde konuyada yazarsa sevinirim.

Satış farklı forumlardada devam etmektedir.

Düşen fiyatlı satış R 10 da

mazzoposaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Godaddy 4 harf/karakter ".com" domainler için PM'le tekil ve toplu (adet x fiyat) rakam alabilir miyim?

Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5