İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3.6.8 den 3.7.0 a geçişi anlatabilecek varmı_?

Honest

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar Vbulletin 3.6.8 level2 kullanıcısıyım ve 3.7.0a geçmek istiyorum yani sürümü güncellemek.Bunu yaprken hata yapmamam için bu işlerde tecrübeli bir arkaşımız adım adım anlatabilirmi çok uzun olması gerekmez sadece adımları sırasıyla yazarsa bana yardımcı olmuş olur.Şimdiden teşekkürler_

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önceki upgradelerden farksız aslında.

Db ve scripti yedekleyin.
Yeni scriptieskisinin üzerine atın ve üzerine yaz deyin.
Sonra normal upgrade işlemini başlatın.

koolman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kafama takılan birşey var, bende geçen gün kararlı sürüme geçtim. Dosyaları ftp aracılığıyla siteme atarak yeni sürümü kullanmaya başladım.
Yalnız temalar ve avatarlar gibi eklediğimiz bazı özellikler bu kopyalama nedeniyle silinebilir mi? Çünkü vbulletinin son halini alıcak forumumuz. image klasöründekileri tek tek kopyalamak daha faydalı olmaz mı?

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kafama takılan birşey var, bende geçen gün kararlı sürüme geçtim. Dosyaları ftp aracılığıyla siteme atarak yeni sürümü kullanmaya başladım.
Yalnız temalar ve avatarlar gibi eklediğimiz bazı özellikler bu kopyalama nedeniyle silinebilir mi? Çünkü vbulletinin son halini alıcak forumumuz. image klasöründekileri tek tek kopyalamak daha faydalı olmaz mı?

Başta yazmıştım script yedeği almakta fayda var zira scripti komple attığınızda logo vs değişecektir.

Veya kolay yoldan skin klasörlerini koruyun diyeceğim ama yeni sürümde ek resimler veya farklı işaret resimleri olabilir.

En sağlam yol hepsini üstüne yaz yaparak logo, buton vs eski image dosyalarından tekrar geri yüklemek.

koolman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başta yazmıştım script yedeği almakta fayda var zira scripti komple attığınızda logo vs değişecektir.

Veya kolay yoldan skin klasörlerini koruyun diyeceğim ama yeni sürümde ek resimler veya farklı işaret resimleri olabilir.

En sağlam yol hepsini üstüne yaz yaparak logo, buton vs eski image dosyalarından tekrar geri yüklemek.

ilgilendiğin için teşekkürler zbahadır,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi