İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3.60 $ paypali banka/kredi kartına alabilirmym

eternityyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 2 kart ekledim hesabıma, extredeki kodları alıp onaylattım 2 kartı ama hala paypal balance 3.6 dolar bu para alışveriş yaptığım halde hala duruo tum parayı kredi kartında çekti..

bu parayı nasıl geri alabilrim, ya da nasıl harcicam bu parayı

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bir seçenek var tam nerde bilmiyorum.alışveriş yaparken önce pp den geri kalan kısmı karttan diye bir seçenek olmalı.bende öyle yapıyor çünkü.

eternityyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bendede bi secenek çıktı ama sadece 2 kartımı seçebiliyorum, birde conversion options ddiye bişey war ama o sanırım kurlarla ilgili..

bugun alışveriş yaptım hepsini karttan çekti, kendiside şu karttan çekiyorum diye yazıyordu..

biri detaylı anlatabilirmi oyun için ödeme yapıcam oyun hesabım beni direk paypale yönlendiriyor ordan login olup ödüyorum

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
TÜRKÇE ZATEN BİRAZ KARIŞTIRIN.BEN DE SİZİN DEDİĞİNİZ GİBİ YAPIYORUM.OLANI PAYPALDAN YETMEYEN KISMI KARTTAN ÇEKİYOR TRAVİAN OYNARKEN ÖYLE YAPIYORDU.bu arada oyun için para ödemeyi ben bıraktım siz de bırakın :)

eternityyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zubar bey malesef karıştırarak olmuyor net bi cevap aradığım için sordum

3.6 doları kredi ya da banka hesabıma yollayabilirmiyim paypal komısyon almadan, bu parayı kartı onaylamak için çekmişti onaylattığım halde paramı geri yatırmadı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5