İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3-7 TL den makale alıyoruz

cinmistik78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir şifalı bitkiler-alternatif tıp üzerine kurulu olan sitemiz için yazar arkadaşlar aramaktayız. Profesyonel olarak bu işi yapan veya yeteneği olan arkadaşları aramızda görmekten mutluluk duyarız. Fakat tabi ki sitemizin geleceği için bir takım kurallarımız var .
1- 16 ve üzeri yaşında olmak (Mümkünse +18)
2- Bitkiler konusunda bilgili ve araştırmacı
3- En az 300 kelimelik makale yazabilen
4- Güncel olarak yazı yazabilen
5- Türkçe kelimelere ,imla ve noktalama işaretlerine dikkat eden birini arıyoruz

Ödemeler haftalık/aylık olarak yatırılmaktadır. Makaleler haftalık minimum 12 olmalıdır. Üst sınır yoktur.

Bizler sitemiz için toplam 2-5 kişi arasında ekip arkadaşı arıyoruz. Makale yeteneğinizi öğrenmek için sizlerden yazılarınızı bekliyoruz.

En az 150-200 kelime içeren istediğiniz bir bitkiyi konu edinerek yazdığınız yazıları bizlere gönderin , değerlendirmeye alalım. Yazınızda bitkinin genel özelliklerini içerin kısa bilgiler verebilirsiniz . Hangi hastalığa iyi gelir , neye fayda sağlar bunları yazabilirsiniz. Makale yeteneğinize ve makalelerinizin okunma sayısına göre her bir makalenizi 5-10 Tl arasında fiyattan satın alalım.
Makalelerinizin sizlere ait olduğunu anlayabilmemiz için LÜTFEN BAŞKA BİR SİTEDE YAYINLANMAMIŞ MAKALELER GÖNDERİN. BAŞKA SİTELERDE YAYINLANMIŞ BİR MAKALENİN YAZARININ SİZ OLUP OLMADIĞINDAN EMİN OLAMAYIZ

Örnek makale gönderimi için mail atınız : [email protected]

Mail attıktan en az 24 saat sonra sizlere geri dönüş sağlayacağız.

Örnek makale gönderimi için mail atınız : [email protected]

sudee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm Gönderilmiştir. Ayrıca bir adet makale mail adresinize yollanmıştır. Cevap bekleniyor...

YTuncayWriter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[email protected]@gmail.com söylediğiniz özelliklere sahibim.
Blogger da Yiğit Tunccay olarak hesabım var yeni başladım ve kaliteliyazabilirim 2. denememde 668 kelimeye cıkabildim.Kontak kurmanızı bekliyorum

Kayra2007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu hala güncelse bende bir makale göndermek istiyorum

mhtiras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ilanınızla ilgili detaylı bilgi alabilir miyim.Site adı v.b.
teşekkürler.

Kafkas Kızı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala geçerli mi?

Bu konuda ciddi misiniz? Ben de bu kulvarda şansımı denemek istiyorum.. Hiç makale yazmadım ama gözümde kesiyor hani :))) yardımcı olur iseniz sevinirim..

Mail adresim, [email protected]

Görüşmek üzere..

cinmistik78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlan güncel midir?

Bu konuda ciddi misiniz? Ben de bu kulvarda şansımı denemek istiyorum.. Hiç makale yazmadım ama gözümde kesiyor hani :))) yardımcı olur iseniz sevinirim..

Mail adresim, [email protected]

Görüşmek üzere..

Konu hala güncelse bende bir makale göndermek istiyorum

[email protected]@gmail.com söylediğiniz özelliklere sahibim.
Blogger da Yiğit Tunccay olarak hesabım var yeni başladım ve kaliteliyazabilirim 2. denememde 668 kelimeye cıkabildim.Kontak kurmanızı bekliyorum

Değerli arkadaşlar ücretli yazar kadromuz dolmuştur.Eğer bu işi ileride de yapmak istiyorsanız devamlı yazılar yazmalısınız . Site sahipleri sizinle anlaşmadan önce sizden referans yazılar ister . Bu durumda onlara sunabileceğiniz yazılar olması gerekir. İsteyen olursa sitemize ücretsiz olarak yazı yazabilir, böylece referans elde etmiş olur. Sizlere anca böyle yardımcı olabiliriz,herkese teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5