İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 Adımda Adsense Hesabı Alma Yöntemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bluee_34

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar "ben kendi adsense hesabımı nasıl aldım" bu yazımızda kısaca bunu anlatacağım. Forumdaki arkadaşlar da benim yöntemim üzerinde ekleme-çıkarma yapacaklardır. Alamayan arkadaşlar da bundan ders alır da tekrar başvurmadan önce buradaki yöntemleri uygularsa ve hesap alabilirlerse ne mutlu bize.

Adsense için 3 adım diyorum ben.
1. Telefon onayı yapılmış bir gmail hesabı.
2. 30 tane tamamen özgün içerik (başlıkları çok güzel atılmış, imla-yazım kurallarına uyulmuş, en az 100 kelimelik 30 makale)
3. Çok sadece bir tema. (çok fazla eklentisi olmayan, makale yazılarını üst tarafta gösteren, kategorileri ve menü düzeni belirlenmiş bir tema)

Bu şekilde başvurdum ve yakın zamanda olumlu cevabı geldi.
Önce az makaleyle başvurdum ve politikalara aykırı uyarısı geldi. Makale yazıp tekrar başvurdum. Yine aynı uyarı geldi. Temayı düzenledim ve tekrar başvuru yaptım. Bu sefer onaylandı.

yigido5806383

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense hesabı almada zorlanan arkadaşlar imzamdaki siteden iletişime geçerlerse yardımcı olabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5