İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 adsense 1 sayfada

B

Bedavalar-Net

Misafir
Cok üzügünüm böyle bir konu actigim icin,arama yaptim ancak belkide acelem oldugundan pek dikkat edemem konulara.1 sayfada 3 tane ayri ayri adsense reklamlari nasil cikartabiliyoruz .?

E

ElementR

Misafir
3 ayrı reklam kodunu framesiz kullanarak çıkarmak çok zor. O sayfanın hakim olduğu konuya çok reklam verilmiş olması gerekiyor. Aksi halde diğer2 veya 1 tanesinde genel hizmet reklamları çıkar.

Diğer reklamları çıkarmanın yolu iframe kullanmak. (Atılma sebebi bile olabilir.)

Adsense kısmen izin veriyor buna reklam kodu sayfasının altındaki
Bu reklam çerçeveli sayfada gösterilecek gibi bir seçenek var onu seçmeden iframe içerisinde kullanılabilir. adsense bunu 1 adet olacak şekilde destekliyor. 3 tane bu şekilde yaparsan reklamların çıkar ama aynı reklamlar gösterilir bu yüzden yasak.

Tavsiyem 3 tane kullanacaksan gene koy ama iframe kullanmadan.
Alternatif URL adreslerini ayarla başka reklamlar koyabilirsin reklam çıkmadıkca onlar gözükür.

Diğer türlü adsenseden çıkarılma ihtimalin büyük olur. Malesef şimdilik yoruma açık gözüküyor her kafadan bir ses çıkabilir bu konu için.

B

Bedavalar-Net

Misafir
Bazi (lar) artniyet aramislar bu sorumdan,hayir hile amacli sormadim gayet normal bir soru sordum buda anlasilmiyorsa ben ne diyim.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://indir.net/

buda benden adam her linke adsense eklemis :) google nasil banlamiyor anlamiyorum demin bir yazi yazdim silindimi yoksa gelmedi bilmiyorum oha pes yani demek kötu sözmu yoksa? ayrica google neden böyle seyleri hemen yasaklamiyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5