İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 ayda 55 k tekile ulaşan PHP script sadece 3 kişiye satılacaktır..

E

ErsinAcar

Misafir
Doldurulması zorunlu alanlar
Demo adresi: www.youtubeindir.com
İstenen minimum fiyat:500
Kategori, yazılımın içeriği nedir: video eğlence
Lisans bilgileri: video indirme scripti hazır bi script olup video arama scripti tarafımdan yazılmıştır
Lisans sonlanma zamanı: ömür boyu
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

Doldurulması opsiyonel alanlar
Satma nedeni (opsiyonel): -
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel): 15 Nisan Pazar Günü saat 00:00

Satıcının eklemek istediği notlar:
youtubeindir domainine whois atarsanız yeni bir domain olduğunu görürsünüz bu scripti 3 aydır kullanıyor ve 300k indexlere ulaştı ben sadece backlinkle siteyi besledim gerisini o halleti :) 50k tekiller gördüm dreamhost şutladı beni aşırı CPU kullanımından makina aldım öyle bi script yani :) sitenin hit bilgileri için http://extremetracking.com/open;unique?login=boster1
(PR güncellemeleri nedeniyle indexler ve hitler devamlı oynuyor bunlar bence ve beni tanıyan bir çok arkadaşıma göre gerçek rakamlar değil daha yüksek olurdu normalde...) bütün sistem SEO üzerine kuruludur "tag__car__1.html" dediğimizde youtube.com dan "car" ile arama yaparak kullanıcıya html olarak sonuçları gösterir. ayrıca sitenin dil desteği mevcuttur...

Evet arkadaşlar fazla konuştum sanırım ama bu kadar konuşmayıda hak ediyor bu script :) satışımız açık arttırma yolu ile olacaktır ve sadece 3 kişiye satılacaktır. Minimum artış 10 YTLdir. Buyrun bakalım..
Kolay gelsin.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence yabancı hit arıyanlar için ideal
bkz.

09 Apr, Mon, 05:33:06 Google: SpecialMomJen song
09 Apr, Mon, 05:33:06 Google: la niña de mis ojos musica cristiana video youtube
09 Apr, Mon, 05:33:08 Google: among the decayed
09 Apr, Mon, 05:33:10 Google: youtube
09 Apr, Mon, 05:33:14 Google: cineindio
09 Apr, Mon, 05:33:22 AOL Search: precious illusions experience
09 Apr, Mon, 05:33:23 Google: srv youtube mocambo
09 Apr, Mon, 05:33:32 Google: augusto barcaglioni
09 Apr, Mon, 05:33:38 Google: regional draft gordito caerle
09 Apr, Mon, 05:33:50 Google: ws6 trans am vs. cobra (street race)
09 Apr, Mon, 05:33:53 Google: snl two a holes workout video
09 Apr, Mon, 05:33:56 Google: youtube caballero del zodiaco poseidon
09 Apr, Mon, 05:34:00 Google: what is currently happening to sasuke?
09 Apr, Mon, 05:34:24 Google: youtube guffi puede ser
09 Apr, Mon, 05:34:39 Google: ceci ponce upskirt
09 Apr, Mon, 05:34:41 Google: t
09 Apr, Mon, 05:34:54 Google: somali,dance,niiko,booty
09 Apr, Mon, 05:34:58 Google: "república bcf"
09 Apr, Mon, 05:34:59 Google: youtube-winter light
09 Apr, Mon, 05:35:03 Google: Dio Brando MUGEN

E

ErsinAcar

Misafir
Hocam yanlış anlamazsan hiti script mi alıyor yoksa domain mi merak ettim de :
bu rası domain diyor bence yani domaini de mi vereceksin: http://extremetracking.com/open;ref2?login=boster1
domaini 500 ytl den açık arttırmaya koymam mantıklımı sizce ? işde domaininde katkısı var tabi sizde kendinize bir kelime veya kelime grubu seçer ona backlink alırsanız o kelimede başarılı olacağınıza inanıyorum herkes bilir youtubeindir için ne kadar uğraştığımı emek işi yani bu...

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sunucusunu ben host ediyorum. Hiçbir şekilde yükü yok sunucuya çok temiz bir hit sağlıyor. Keşke para olsada alsam :) taksit yaparsan ersin düşünebilirim. Trink yok bu aralar. Google bana küstü :p

E

ErsinAcar

Misafir
sunucusunu ben host ediyorum. Hiçbir şekilde yükü yok sunucuya çok temiz bir hit sağlıyor. Keşke para olsada alsam :) taksit yaparsan ersin düşünebilirim. Trink yok bu aralar. Google bana küstü :p
ben küsecem Google a yakında o olacak maymun ettiler valla ya :) dedicated parasından düş verem sana :p

E

ErsinAcar

Misafir
510YTL teklif geldi arkadaşlar.. devam ediyor satışımız hala..

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sakın benı yanlış anlamada o kadar övmüşsün fakat en fazla 50 ytl eder script.
yani boşuna buradakılerden umut baglama o fıyata o yuzden demek ıstedım.

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır ne haddime dalga geçmek.
siteye girdim ve 1 saatten azı bir sürede yazılacak bir script adam domainini satmıyor scriptini satıyor buna ne emek vermişki Allah aşkına ?
tek fonksiyon kullanılmış sitede. benmı yanlış goruyorum www.youtubeindir.com dan bahsedıyoruz degıl mi ?
ayrıca "bana göre" 510 ytl teklıf geldı v.s. bunlar tamamen aslı olmayan satış planı ve script 55k yaptı dıyor ama scriptin herangı bır ek saglaması yok sadece domaının ilgili terimlerinden kaynaklanıyor. sitenin hiçbir ozellıgı yok yanı bu sebeple dalga geçen benmıyım onlarmı ?

E

ErsinAcar

Misafir
Hayır ne haddime dalga geçmek.
siteye girdim ve 1 saatten azı bir sürede yazılacak bir script adam domainini satmıyor scriptini satıyor buna ne emek vermişki Allah aşkına ?
tek fonksiyon kullanılmış sitede. benmı yanlış goruyorum www.youtubeindir.com dan bahsedıyoruz degıl mi ?
ayrıca "bana göre" 510 ytl teklıf geldı v.s. bunlar tamamen aslı olmayan satış planı ve script 55k yaptı dıyor ama scriptin herangı bır ek saglaması yok sadece domaının ilgili terimlerinden kaynaklanıyor. sitenin hiçbir ozellıgı yok yanı bu sebeple dalga geçen benmıyım onlarmı ?

Az kaldı az satıcam sınırsız sayıda 50 ytlden o olacak... O tek fonksiyonu adam gibi yazamayıp seo yapamayan adamlar var. ayrıca 1 saat bile değil 10 dk harcasam ne farkeder? + ""bana göre" 510 ytl teklıf geldı v.s. bunlar tamamen aslı olmayan satış planı" bu bir karalama farkında mısın? Çok büyük bir hakaret olarak görüyorum ispatınız olmadan "size göre" bile olsa böyle bi suçlamanın kanıt olmadan yapılması yanlış. ki kaldıki size göre size göre olan bi kavramdan bizene.
Satış bölümünde bu tür baltalamalar yasak bildiğim kadarıyla?!
+sitenin hiç bir özelliği yok? az bekle yakında o siteyi satıcam pm kabul etmiyecem herkes ortaya konuşacak bakalım özelliği olmayan siteyi kaça satacağım... Keşke analitik verilerinig görebilsen fazla konuşmazdın o zaman yok domain getiriyor yok bilmem ne abicim return visitor sayısı 40% sitede bişey olmasa o adamlar geri gelir mi siteye? bi kopun gidin ya siz yazın satın 50 ytl ye de çenenizden kurtulalım karalayın başka işinz yok o kadar yazıyı yazcağına git yazmaya başla (nasılsa 1 saatte yazılıyor ya) 10 dk sı gitti burda şimdi. 50 dk daha karalamazdın kimseyi kodu yazar free olarak dağıtırdın forumda bizede ağzımızın payını verirdin olmaz mı? hadi eyw.

E

ErsinAcar

Misafir
SATIŞ DURDURULDU!!!!!
Doldurulması zorunlu alanlar
Demo adresi: www.youtubeindir.com
İstenen minimum fiyat:500
Kategori, yazılımın içeriği nedir: video eğlence
Lisans bilgileri: video indirme scripti hazır bi script olup video arama scripti tarafımdan yazılmıştır
Lisans sonlanma zamanı: ömür boyu
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

Doldurulması opsiyonel alanlar
Satma nedeni (opsiyonel): -
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel): 15 Nisan Pazar Günü saat 00:00

Satıcının eklemek istediği notlar:
youtubeindir domainine whois atarsanız yeni bir domain olduğunu görürsünüz bu scripti 3 aydır kullanıyor ve 300k indexlere ulaştı ben sadece backlinkle siteyi besledim gerisini o halleti :) 50k tekiller gördüm dreamhost şutladı beni aşırı CPU kullanımından makina aldım öyle bi script yani :) sitenin hit bilgileri için http://extremetracking.com/open;unique?login=boster1
(PR güncellemeleri nedeniyle indexler ve hitler devamlı oynuyor bunlar bence ve beni tanıyan bir çok arkadaşıma göre gerçek rakamlar değil daha yüksek olurdu normalde...) bütün sistem SEO üzerine kuruludur "tag__car__1.html" dediğimizde youtube.com dan "car" ile arama yaparak kullanıcıya html olarak sonuçları gösterir. ayrıca sitenin dil desteği mevcuttur...

Evet arkadaşlar fazla konuştum sanırım ama bu kadar konuşmayıda hak ediyor bu script :) satışımız açık arttırma yolu ile olacaktır ve sadece 3 kişiye satılacaktır. Minimum artış 10 YTLdir. Buyrun bakalım..
Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5