İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 dakika için 30 YTL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zokkie' Alıntı:
bi gün arkadaşlarla internet siteyi yapıyoruz yine adamın birinden 100.000$ almışız, site de 1 günde bitiyor böyle.

napalım karizma

(kendimi en büyük "ziya" ilan ediyorum)
(ziya için bkz: şener şen, münir özkul, "ben amerikadayken ..." )

Galatasaray, Fenerbahçeyi 30 Aralık 1911 günü, yedi kisi ile, 7 - 0 ...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar siz orda harcadığınız emeği değil bilginizi satıyorsunuz. Sen 10 dk da hallettin ama kendileri uğraşsa 10 saatte yapamayacak. Yardım işin içine girerse birşey diyemem ama bilginin emekten daha pahalı olduğu kesin.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
cscodes' Alıntı:

işte bir ziya daha, yıl 30 şubat 1071, malazgirt savaşından bi gün önce yine
bir maç,

atatürk'ün takımı fenerbahçe ile işgalci takımı gs tarafından oynanıyor.

sanırım bu maçı galatasaray 12-0 almıştı, yok yok 13-0 , var mı arttıran :)

W

w0w

Misafir
cscodes' Alıntı:

zokkie bu yazılan tamamen gerçektir. Maç için karşı tarafa geçemeyince gsli futbolcular 7 kisi oynamak zorunda kalmıştır. Yani kırmızı kart falan değil :) Adam başı 1 gol düşüyor işte.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Arkadaşlar siz orda harcadığınız emeği değil bilginizi satıyorsunuz. Sen 10 dk da hallettin ama kendileri uğraşsa 10 saatte yapamayacak. Yardım işin içine girerse birşey diyemem ama bilginin emekten daha pahalı olduğu kesin.

katılıyorum.. assagidaki ifadeyle anlatmak gerekirse..

adamın biri bir gün restorant ta picasso yu gorur ve ondan ufak bir çizim yapmasını ister " parası neyse ödeyeceğim " der. Picasso tamam der ve 5 dk de halleder. Adam : " borcum ne kadar " diye sorar. Picasso 5000$ der. Adam : " 5 dk icin bu kadar paramı istiyorsun bu cok fazla der " ve picasso yanıt verir..
" 40 yıl + 5 dakika " der ... yani 40 yılın emek ve tecrübesi oldugun soylemek ister..

( attım 5000$ ı bu arada .. :rolleyes: )

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
w0w' Alıntı:
zokkie bu yazılan tamamen gerçektir. Maç için karşı tarafa geçemeyince gsli futbolcular 7 kisi oynamak zorunda kalmıştır. Yani kırmızı kart falan değil :) Adam başı 1 gol düşüyor işte.
O zamanlar maçlar zaten 7 kişi oynanıyormuş. :)

W

w0w

Misafir
Fenerli olduğun nasılda belli oluyor :) hayır 11 kişi oynanıyormuş isterse 2şerden oynansın skor ortada..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O geç kalanlar sonradan oyuna dahil olmuş. Aslına bakarsan skorborda sığmayacak kadar gol atmış olsanızda ben bunu görmedim. Ben sadece 6-0 lık maçı gördüm beni o ilgilendirir bitek. Neyse konu dağılmasın ;)

W

w0w

Misafir
Görmek görmemek sorun değil araştırdığın zaman görebilirsin. Sen savaşları gördünmü? O zaman neden kabul ediyorsun bu ülkelerin yasalarını kabul edilirken yaşıyormuydun ilk anayasa daha kapsamlı örnekler verirdim ATAlarımızla ilgili ama gereksiz olur diye vermiyorum. Gerçekleri görmesende onlar herzaman gerçektir :rolleyes:

A

AbsoluteWoDKa

Misafir
trextra' Alıntı:
O geç kalanlar sonradan oyuna dahil olmuş. Aslına bakarsan skorborda sığmayacak kadar gol atmış olsanızda ben bunu görmedim. Ben sadece 6-0 lık maçı gördüm beni o ilgilendirir bitek. Neyse konu dağılmasın ;)
5-1 i görmüştür ama...

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
konu saptı, benim fenerbahçeli olmamla alakası yok :)

kapalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5