İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 dakika için 30 YTL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar size bir şey anlatacağım geçenler de bir int. cafenin bar bölümünde oturuyorum. 3 tane üniversite öğrencisi geldi bana web sitesi yapmamı söyledi. Ben tamam yaparım dedim.(bu web siteleri ödevleri bunların) Neyse konuları seçtik birisne arı , birisine yunus , birisinede penguen i tanıtan bir site yapacam. Fiatı sordular : siz ne verirseniz dedim.. Daha sonra ödevleri onlar çıktıntan 15 dakika sonra bitirdim ertesi gün için hazırladım. ve bana 3'ü toplam 30 YTL verdi... hemde 5 dakika uğraştım.. neyse böyle kendi ödevlerini başkalarına yaptıran arkadaşlar oldukça bizde aç kalmayacaz herhalde..
masaüstü ile ne alakası var derseniz "Front Page" sağolsun.....

-----------------------------------------------------------------
15 YTL'ye Reselller Bayiliği Veriyorum -- www.anadoluserver.com/reseller.asp
msn : [email protected]

C

coklenyez

Misafir
çok güzel bi konu
geçen biri bana geldi 15 ytl dedim oturur kendim yaparım dedi bende o zaman hemen yapmaya başla dedim :D komedi ya

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de 50 dolara yaptım :] aynen frontpage.. ama zeol bi unviersite..

S

SempatiX

Misafir
Bende 1 saate yetişmesi gereken 2 sayfalık tezi 15-20 dakikada 5 YTL ye yazmıştım... :D Buda Word :p

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav kardeş sende çok acımasızmışsın sayfasına 20YTL'de benim attığım kazıktan yaklaşık 5 kat daha fazla :D :D :D :D

K

kazanc11

Misafir
ooooo lan kız olacak varya mynet in aynısını istese hemen yaparim para istemeden lan kaçırmısın kızları :D

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve sonrada kaliteden bahsediyorsunuz :p
30 ytl'ye photshopu bile çalıştırmam. allahdan burdaki piyasa tr standartlarına uymuyor, çok şükür :p

S

sevdik

Misafir
bende bizim cafede ödev çıkartırken extra alıyorum

ama en güzeli inglizce ödev için gelenler geçenlerde bir anne 2ufacık kız geldi has to have to filan hakkında 4sayfa istediler arkadaş vardı cafede yazdı 1saatte akşama gelin dedim 30YTL aldım hemde normal defter kagıdına yazdık onlar geçirsin artık temize :)

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phiberoptic' Alıntı:
yav kardeş sende çok acımasızmışsın sayfasına 20YTL'de benim attığım kazıktan yaklaşık 5 kat daha fazla :D

bu ne kazık nede fazla bi miktar, yani az bile pp.)) ;)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bi gün arkadaşlarla internet siteyi yapıyoruz yine adamın birinden 100.000$ almışız, site de 1 günde bitiyor böyle.

napalım karizma

(kendimi en büyük "ziya" ilan ediyorum)
(ziya için bkz: şener şen, münir özkul, "ben amerikadayken ..." )

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zokkie' Alıntı:
bi gün arkadaşlarla internet siteyi yapıyoruz yine adamın birinden 100.000$ almışız, site de 1 günde bitiyor böyle.

napalım karizma

(kendimi en büyük "ziya" ilan ediyorum)
(ziya için bkz: şener şen, münir özkul, "ben amerikadayken ..." )

:)
cok iyi bu . karsilikta veriyor . ( bkz. Kemal Sunal filmi adini unuttum :p )

M

M@latyæsporlu

Misafir
yok be biz beleşe yapıyoz tabii bi keresinde bi pvcci arkadaşa temp indirip 1 saatte klas bi site yapmıştım 20 ytlye tabii 1.5 sene önce ii paraydı :p adam temp olduğunu bilmeyince bi benden bi imza almadığı kaldı.. e tabi bende hiç dokunmadım e o zamanlarda adsense sedo olmadığından Türk webmasterinin kendini önemli hissettiği an bu anlar... :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5