İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 dil ile joomla

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mümkün mü? bir sitemin 3 dili var. onu joomla etmek istiyorum ama nasıl??...joomla yi 3 kere mı ayrı ayrı kuracam?

frknc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sempaty, maalesef şu loomfishi kuramadım...bende nedense istall admin paneldeki çalışmıyor ve ben normalde template mesela ftp ye unzipped direkt atiyorum, şimdide dosyaları atmanya denedim olmadı...plugin ve modullede görünmüyorlar bile..

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
jmlbl6.jpg

yazılır değil mi dizinler

ne hata alıyorsun

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hata almıyorum...ftpye attığım dosyalar görünmüyor...ben joomfish 2.0 beta indirdim. çünkü joomla 1.5 kullanıyorum. dosyada 3 tane daha zipped dosya var. onları ftpye attım ama onlar görünmediğine göre yanlış attım herhalde...onları üçü de tam olarak nereye atmam gerek?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
hata almıyorum...ftpye attığım dosyalar görünmüyor...ben joomfish 2.0 beta indirdim. çünkü joomla 1.5 kullanıyorum. dosyada 3 tane daha zipped dosya var. onları ftpye attım ama onlar görünmediğine göre yanlış attım herhalde...onları üçü de tam olarak nereye atmam gerek?

joomlada bileşenler ftp ye atılmaz, admin panelde install bölümünden yüklenir.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
yok sarget, dosyaları manuel ekleyip dizinden yükleme olayı da mevcut.

joomla 1.5 versiyonu incelemedim pek. zip upload yoluyla dener misin bir kez. sargetin bahsettiği, normal yolla yani. onda ne hata alacaksın bakalım.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
yok sarget, dosyaları manuel ekleyip dizinden yükleme olayı da mevcut.

joomla 1.5 versiyonu incelemedim pek. zip upload yoluyla dener misin bir kez. sargetin bahsettiği, normal yolla yani. onda ne hata alacaksın bakalım.

remote install özelliği var onu biliyorum, ama ben pek kullanmıyorum. şu bahsettiğiniz bileşeni hiç kullanmadım ama legacy moda ihtiyaç duyuyor olabilir, native sürüm değilse uyumlu ek yöneticisinden legacy modu aktif ettikten sonra yüklemeyi dene.

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
remote install özelliği var onu biliyorum, ama ben pek kullanmıyorum. şu bahsettiğiniz bileşeni hiç kullanmadım ama legacy moda ihtiyaç duyuyor olabilir, native sürüm değilse uyumlu ek yöneticisinden legacy modu aktif ettikten sonra yüklemeyi dene.

sizi anlayabilsem birde:( ben o kadar usta değilim şu joomlada...birde ingilizcede cevaplar arayım biraz...bulamazsam tekrar dönerim size...

mustifanci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizi anlayabilsem birde:( ben o kadar usta değilim şu joomlada...birde ingilizcede cevaplar arayım biraz...bulamazsam tekrar dönerim size...

uyumlu ek yöneticinde legancy var o geri uyumluluktur yani jomla1.x lerine ait paketleride çalıştırıyor o yüzden onu aktif yapın diyor arkadaş başkada bişey bilmiyom bu konu hakkında

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5