İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 GÜNDE 2$ KAZANMA YÖNTEMİ PTCLERDE ÇOK FARKLI!!(Socialtakipci)

elsaati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 gunde 90 cent yaptim arkadaslar.refimden kayit olan arkadaslar.sormak istediginiz soru varsa her zaman.sorabilirsiniz

Odeme kaniti koyulmustur

elsaati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gunceldir.param 2 dolar oldu.2. odemenin kaniti aticam sizlere burdan

2.odeme kanıtı gelmiştir.param 40 cent oldu yeniden :D

sesveriyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NETLİOO

ARKADAŞLAR SİTENİN ADI NETLİOOO SİTEYEÜYE OLDUKTAN SONRA ALIŞVERİŞLERİNİZİ SİTE ÜZERİNDEN YAPTIGINIZDA PUAN KAZANIYORSUNUZ VE BU PUANLAR 125 PUAN OLDUGUNDA 25 TL ÜCRETİNİZİ HESABINIZA ALABİLİRSİNİZ.SİTEDE MARKALARIN REKLAMLARI VAR O REKLAMLARI FAEBOOK ADRESİNİZDEN PAYLAŞARAKTA PUAN KAZANABİLİRSİNİZ.BEN ÜYE OLALI 3 GÜN OLDU SADECE PAYLAŞIMLARDAN 25 TL KAZANDIM VE ÖDEMEYİ HESAP NUMARAMA ALDIM HERKESE TAVSİYE EDERİM.LİNKİM ÜZERİNDEN ÜYE OLURSANIZ BANADE DESTEK VERMİŞ OLURSUNUZ......arkadaşlar sistemde referans sistemi değil ağ sistemi olusturuluyor.sistemde agınızı ne kadar genişletirseniz o kadar çok kazanırsınız.agınız yeterincebüyüdüğünde hiç bişey yapmadan uyurken bile para kazanabilirsiniz.birinin linkiyle üye olmazssanız sistem otomartik birinin agına veriyo...https://netlioo.com/register/sesveriyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5