İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 günlük adsense

bycoders

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Selamın aleyküm arkadaşlar.

forumunuza yeni üye oldum adsense ile tanışalı ilde3 gün oldu pek bilgim olmadıgından araştırdım tuttum burayı buldum r10 üyelik almadıgı için buraya kaydoldum r10 görede daha iyi geldi bana :şekil:

5 aydır düzenli yabancı blog yazıyorum ama hiç reklam konusuna girmemiştim
taki 3 gün öncesinekadar birazda arkadaş tavsiyesi ile :)

günlük yaklaşık 20k hit alıyorum istatistiklerim resimdeki gibi sizce nasıl ? bu hite bu tık azmı ? Reklam yerleşimim kötümü yorumlarınızı bekliyorum
tyjmj.png

site reklam yerleşimi
rrtyxy.png

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Masallah Allah Versin ;) Emeginin Karsılıgını alıyorsun

DarKWoLF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
allah utandırmasın hele şuan çok iyi türkiye serverlarına göre :D
çok düştü tık başına göre miktarlar türkiye sitelerinden ..

bycoders

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
blogun yabancı olması çok fark ediyor dedigin gibi aynı amaca hizmet eden türkce blogum var onda tık sayısı yabancıdan fazla geliri daha az :şekil:

reklam yerleşimini daha iyi yapabilirim diye düşünüyorum fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
bycoders usta msn adresini pm ile atabılırmısın?senden bılgı almak ıstıyorum detaylı olarak site tassarımı hakkında falan yardımcı olursan sevinirim.

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Tr dışı bir dildeki içerik için çok düşük aldığınızı düşünüyorum.

P

pozitif06

Misafir
öp başına koy... daha fazla vermez google :D günde 6 dollar desek ayda 180 $ güzel para...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5