İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 harfli domain listesi oluşturma

T

TrueReAL

Misafir
Merhaba arkadaşlar bana 3 harfli tüm domainlerin listesi lazım biri yardımcı olabilirmi.
ör: alt alta dizilmiş sayılarda karışık olacak
aa1
aaa
aab
aac
aad
bütün olasılıklar olacak sayılarla karısık bunu bir txt dosyası şeklinde rapidshare ye biri atabilirmi
Yardımcı olan arkadaşlara teşşekkürler!!!

T

TrueReAL

Misafir
46656 char buldum 36*36*36 googleda aab aac aad aratınca çıkıyomus kusura bakyamayın sizi de rahatsız ettim player sanada saol bulmussun ama bakamadım
aradıgım şeyi tam buldugum için teşşekürler!!

T

TrueReAL

Misafir
şimdi bunların sonuna nasıl .net eklicem of of wordde yapıyorum defiştir komutlarından
aaa.net aab.net oluyo
alt altta nasıl oluşturabilirim :d

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum 3 harfli .com ' ların sadece harflileri hepsi dolu ben kendi elimde kontrol ettim.

.net arıyorsan bulursun.

T

TrueReAL

Misafir
word de komutlar vardı degiştirme komutları *> i yani sözcügün sonuna gibi ben böle bişeyler yaptım fakat
aaa
aab
aac
diyelim bu oldu
aaa.net aab.net aac.net
ben ama şöyle yapmak istiyorum
aaa.net
aab.net
aac.net
ama hangi komutu kullanacam :D

T

TrueReAL

Misafir
:D nasıl hazırlıyon anlat bizde ögrenelim :D wordde joker karakter kullanarak aranana >* yapıp yeni degere .net yaparsak
aaa.net aab.net aac.net oluyo yani önceden alt altta yazılı şey yan yana yazılıyo işte bunu nasıl düzeltecem :D

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unutmadan .com .net .org .info hepsi tek tek dosyalarda isterseniz birleştirirsiniz.

T

TrueReAL

Misafir
Çok saolasın 46656 tane tam sayı teşşekürler rep olsa rep verecemde veremiyorum bari web sitenin adresini ver tıklama yapam :D

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir teşekkür yeterde artar bile .. Görüşmek üzere ;)

T

TrueReAL

Misafir
yoruyorum ama 2 harfli net ve org larıda yapsan ne güzel olur valla belki 2 harfli bulurum

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wordde .com ları .net olarak değiştir sonra farklı kaydedip ikisini birleştirebilirsin

D

discoface

Misafir
arkadaslar bu linklerden hiçbirinde birşey bulamadım. Mümkünse bulan biri bana zipleyip yollayabilirmi? daha sonra bunları 4 harfliye cevireceğim.
msn - mail : [email protected]

teşekkür ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5