İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 harfli domain nereden alınıyor?

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 harfli domain tescil ettirecem fakat bir türlü tescil ettirilebiecek yeri bulamadım. Hangi sitelerden 3 harfli domain tescili yapılabiliyor?

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 harfli domain kaldımıki? Kaldıysa istediğin yerden alabilirsin:)

ya düşen domainler var birsürü...backorderla kolayca alabiliyorsun.

istanbulhostingden alıyorum domainleri önceden 3 harfli domain tescil ettirilmiyordu şimdi düzeltilmiş sorun. bakim güzel bişe bulursam kaparım..:)

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya düşen domainler var birsürü...backorderla kolayca alabiliyorsun.

düşenler var, pool.com dan indir bak senden önce piyasanın kurtları var backorder yapınca olmuyor bu işler açık arttırmaya gireceksin kimin parası daha çoksa o alıyor domaini.

sen 3 harfli bir domain düşünce al göster bize :)

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düşenler var, pool.com dan indir bak senden önce piyasanın kurtları var backorder yapınca olmuyor bu işler açık arttırmaya gireceksin kimin parası daha çoksa o alıyor domaini.

sen 3 harfli bir domain düşünce al göster bize :)

3 harfli domain miladınımı tüketti. Olmayan bişemi gibi söledin :D Alan nası alıyor??
Parayı veren domaini kapar. Bu kadar basit. Ağıza hoş gelen kulağı yormayan, bağımlılık yaratacak bir isim bulana kadar beklicez...

Bir keresinde boşta güzel bir domain yakaladım, şans işte o zamanda istanbulhostingden tescil ettirilmiyordu 3 harfli domain alamadım. Kısmet değilmiş önümüzdeki domainlere bakacaz artık :D...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5