İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 harfli .net

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elimde 2-3 tane 3 harfli, .net uzantılı domain var.
HHH.NET şeklinde (Bütün harfler farklı hepsinde)

daha açıklayıcı olması için qxy.net gibi diyeyim (domain bu değil)

Bu şekildeki domainler ne kadar eder acaba?
Yani ne kadara satabilirim öğrenebilir miyim?

Domainleri burada açılamak istemiyorum çünkü malum bazı heker geçinen arkadaşlarımız yüzünden bir sakat çıksın istemiyorum.
Ama şu kadarını söyleyeyim.. adreslerden biri EOX.NET (X yerinde başka harf var)

Fiyat nasıldır acaba bu domainler için?

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@desix valla bende bir tane satayim dedim burnumdan getirdiler ...

ilgisiz mesajlar gereksiz cevaplar alakasiz yorumlar ... Neymis 3 harfli .net li bos domain varmis. Var diye satiliga cikartmayalim mi yani ...

Tavsiyem alakasiz mesajlari hic goz onunde bulundurup canini sikma ... Hadi kolay gelsin gorusuruz ...

M

Maxi

Misafir
KerneL32' Alıntı:

ilgisiz mesajlar gereksiz cevaplar alakasiz yorumlar ... Neymis 3 harfli .net li bos domain varmis. Var diye satiliga cikartmayalim mi yani ...

Tavsiyem alakasiz mesajlari hic goz onunde bulundurup canini sikma ... Hadi kolay gelsin gorusuruz ...
Desix : Öncelikle senden özür diliyorum.
Bak Kernel : Sen bana özel mesaj attın bende sana ozel mesajın cevabını yazdım. Bu konuyu gündeme getirip ne anlıyorsun bilmiyorum. Gerçi anladığın birşey olduğunuda zannetmiyorum.

Desix : Domain isminin icinde rakam varsa para etmez. Çünkü boşta bir ton rakamlı domain var. Mesela ae8.net para etmez. 5 Milyona almayanı döverler :D Tabii kimse benim ayranım ekşi demeyeceğine göre o tür saçma sapan domainleri satılığa çıkarttıktan sonra "20 ytl gibi komik teklifler yazmayın kırılırım ayy" felan diyenlerde var.
Ama xyz.com / net ise para eder. Bu domainleride az biraz trafik sağladıktan sonra sedo'da satılığa çıkartmanı öneririm. Özellikle google'den banlı domainler çok çıkar 3 karakterli domainlerde. (Eğer kayıttan düşen domainler ise) Googlede az biraz sayfa taratırsan (Gerçek sayfalar. Domaini riske etme ;) )sedo'da rahatlıkla satabilirsin.
Saygılar felan..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maxi elimde 3 harfli RAKAMSIZ domain var index sayisi 439 pr 2 kac para verirsin ?

Bu arada "ay kirilirim ayy" tarzinda mesaj yazmam ben ... kirici kelimesinin kullanimi ayridir x kadinlari gibi ay kirilirim ay yazmak ayridir. Soylemedigim birseyi soylemis gibi gosterme bosver ben gundem acmiyorum kapattim gitti canin sagolsun. Hasim gelsende hasim gitmezsin ...

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özrün kabul edildi.. Maxi benim elimdeki domainler 3 harf şeklinde..
İçinde rakam filan yok..
3harf.net şeklinde..
topicte ve mesajda belirttiğim gibi :)

Tahmini bir fiyat öğreneyim diyordum..

Maxi' Alıntı:
Desix : Öncelikle senden özür diliyorum.
Bak Kernel : Sen bana özel mesaj attın bende sana ozel mesajın cevabını yazdım. Bu konuyu gündeme getirip ne anlıyorsun bilmiyorum. Gerçi anladığın birşey olduğunuda zannetmiyorum.

Desix : Domain isminin icinde rakam varsa para etmez. Çünkü boşta bir ton rakamlı domain var. Mesela ae8.net para etmez. 5 Milyona almayanı döverler :D Tabii kimse benim ayranım ekşi demeyeceğine göre o tür saçma sapan domainleri satılığa çıkarttıktan sonra "20 ytl gibi komik teklifler yazmayın kırılırım ayy" felan diyenlerde var.
Ama xyz.com / net ise para eder. Bu domainleride az biraz trafik sağladıktan sonra sedo'da satılığa çıkartmanı öneririm. Özellikle google'den banlı domainler çok çıkar 3 karakterli domainlerde. (Eğer kayıttan düşen domainler ise) Googlede az biraz sayfa taratırsan (Gerçek sayfalar. Domaini riske etme ;) )sedo'da rahatlıkla satabilirsin.
Saygılar felan..

M

modachat

Misafir
domain basi 100$ çek iste dostum :) bak ben 2ev.net i yeni aldim dun actim 1gun 142tekil reklamsiz seninkiler harf ise daha iyi eder.

icinde kos.net gibi birsey varsa ben almayi dusunurum kos.?? pek onemli degil

F

F1R4T

Misafir
--

KerneL32' Alıntı:

Fransız olmayanlar ne de güzel belli ediyor kendini.

Katılıyorum, Kernel32 + 1

C

c4®

Misafir
eğer harf tekrarı yada ; Q klavyede 3harf.net şeklinde ki 3 harf yanyana yada yakın ise fiyat artabiliyor ;) Kısacası 3 karakter için bence 50$ 'dan başlıyor , gittiği kadar gider , mesela
mom.net xox.net sus.net (harf tekrarı )
wer.net xcv.net ( klavyede yanyana)
filan varsa o zaman fiyat yine artar ;)

M

Maxi

Misafir
KerneL32' Alıntı:
Maxi elimde 3 harfli RAKAMSIZ domain var index sayisi 439 pr 2 kac para verirsin ?

Bu arada "ay kirilirim ayy" tarzinda mesaj yazmam ben ... kirici kelimesinin kullanimi ayridir x kadinlari gibi ay kirilirim ay yazmak ayridir. Soylemedigim birseyi soylemis gibi gosterme bosver ben gundem acmiyorum kapattim gitti canin sagolsun. Hasim gelsende hasim gitmezsin ...
Kendin aciyorsun cocuklar gibi bu konuyu, ondan sonra yok ben gundem degistirmeyeyim diyorsun. Buda x kadinlarını hatırlatıyor bana. (bkz : Kıvırmak)Domain almak istediğimi kim soyledi ? Bende 70 tane var, ama adam olanlara satıyorum. Senden domain almaya değil, ismine eft yapmaya değmez.
F1R4T : Seninde neden gocunduğunu tahmin edebiliyorum. Ama mesajına bakarsan bu konu ile hic ilgisi olmadıgını görürsün.
Kernel32'de öyle. Adam buraya atılacak gereksiz mesajları dikkate alma yazmış, ama kendi mesajının konu ile ilgisi yok..
Desix : Tekrar özür. Bence sen sedo'da satmayı düşün. Turkiye'de senin düşündüğün fiyatı zor verirler-ki c4'ün dediği gibi domaindeki karakterlerde önemli.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesajın içeriği kişiye hakaret içerdiği için silinmiştir. *** EjdeR ***

M

Maxi

Misafir
Mesajın içeriği kişiye hakaret içerdiği için silinmiştir. *** EjdeR ***

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5