İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 karakterli domain

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 karakterli fiyatı abartılı olmayan bir .com .net domain satın almak istiyorum (.com tercih edilir). Tekliflerinizi bekliyorum...

H

hostcu1

Misafir
bende çok var yeterki gerçekten alıcın olun ama msl pme 10 kişi geliyo alan 1 tane

systeamx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ne com ne net var TR0.org var (sifir). netlerden comlardan vazgectiginizde buyrun gelin konusalim.

B

Bohemlife

Misafir
beyler rakamlı domainler para etmiyor. ona göre alım-satım yapın :D
yurt dışı forumlara göz atın derim.
10 dolara almayanı dövüyorlar :D

D

domainturk

Misafir
.Net isterseniz size 12$ karsiligin da istediginiz kadar 3 karakterli domain name bulurum..
Asagida verdikLerim gibi...

ry0.net
qh3.net
rz0.net
kf0.net
qh4.net
qh5.net
kg0.net
qh7.net
kj0.net
qh9.net
zo9.net
qj0.net
zp6.net
wf0.net
qj4.net

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kusura bakmayın konuyu ben açtım ama bir süredir giremiyordum, bu gece okudum tüm yazılanları, ben özellikle .com istiyorum, bu ihtiyaçtan çok inat oldu, harf ile başlayan ve mümkünse iyi biryerlere çekilebilecekleri satın alırım, örn: d1r.net'in .com'lusu gibi..

Umarım çokşey istemiyorumdur.. Birde lütfen fiyatları abartmayalım, teşekkürler...

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0ke.com var bende de..
Çok severek almıştım ama birşey kuramadım hala :(

o HARFİ DEĞİL yalnız.. 0 rakamı domaindeli :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5