İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 krakterli .ws domain nerden kaydedilir ?

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
namecheap.com'da ws kaydediyor ama hiç boşta 3 karakterli domain tutturamadım. deneyerek fiyata bakabilirsin. normal 5-6 karaterli ws 28$

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-3 karakter .ws domainler için ayrı fiyat uygulaması var. Örneğin 2 haneli .ws domain $1.000, bir haneli domain $50.000, 3 haneli domain $500.

Godaddy gibi yerlerden kayıt edemezsin çünkü 1-3 karakter arası domainlerin website.ws üzerinden kayıt edilmesi gerekmekte. .ws uzantılı domainlerin hakları Samoa Krallığı tarafından website.ws firmasına verilmiş çünkü.

Detaylı bilgi,
http://website.ws/faq/pricing.dhtml adresinde.

S

SatlikDomain

Misafir
teşk. casper.

o zaman 3 veya 2 krakterli .TLD domainler nerden kayıt edebilirim ? mesala .tl buldum 1 yıllık 40 $ diyor ama ödeme de problem oluyor bir türlü çekmiyor parayı.

.md domain önerirmisiniz veya .fm domaini ? sizin öneriniz nedir?

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
usa.cc 1000$ 'a satıldı. .com uzantısı dışına çıkmanızı pek önermiyorum , tabiki tek amacınız domain alıp satmak ise.

S

SatlikDomain

Misafir
Aforizmalar' Alıntı:
usa.cc 1000$ 'a satıldı. .com uzantısı dışına çıkmanızı pek önermiyorum , tabiki tek amacınız domain alıp satmak ise.

amacım domain satmak değil, mesala com.tc yi alıp register hizmet vermek hemde ayrı ayrı domain almak yerine oyun.com.tc gibi siteler açmak.

ama güzel bir domain arıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5