İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 Maç 10 milyar Sürprizin Sürpzi

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Ajax - Excelsior +7
Feyenoord - Psv Eindhoven +7
Bucaspor - Fenerbahçe +7

2 tl'ya 10 milyar gelmiycek maclar değil .d

E

Erturk

Misafir
Bugun Valencia - Real Madrid maçında 7+ oynayanlar acaip tutturdular.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
buca fenerbahçe maçından şüpheliyim.Fener stres altında oynayacak maçı.kazanırlarsa lider olacaklar.geçen seneki hatayı tekrarlamak istemiyorlar.Bu sebeple kontrollü oynayacaklardır bence.Diğer ikisi olabilir.Bence +7 lik bir başka maç bulmalısın.

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Bu macların yanına birde zenıt macını ekleyın +7 230 mılyar veriyor 4ude +7 olacak maclar

E

Erturk

Misafir
Tutmayacagını bile bile (Psv ve Zenit ten şüpheliyim.) oynadım. Toplam tutar 10.472,00 TL

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
buca fenerbahçe maçından şüpheliyim.Fener stres altında oynayacak maçı.kazanırlarsa lider olacaklar.geçen seneki hatayı tekrarlamak istemiyorlar.Bu sebeple kontrollü oynayacaklardır bence.Diğer ikisi olabilir.Bence +7 lik bir başka maç bulmalısın.

Ben bucalıyım resmen buca taraftarına tribünde yer bırakmadılar fener rahat rahat 7 8 atacak

Ekleme:
Tutmayacagını bile bile (Psv ve Zenit ten şüpheliyim.) oynadım. Toplam tutar 10.472,00 TL

Ben daha yatırmadım sen benden hızlı cıktın ben hem 10 mılyar tutanı hemde yanına zenıt koyup 230 mılyar olanı yatırcam

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Ben bucalıyım resmen buca taraftarına tribünde yer bırakmadılar fener rahat rahat 7 8 atacak

Bende izmirliyim kardeşim ama bucanın bir amacı kalmadığı için para kazanma amacıyla yapılmış.Onların açısından bakarsan doğru bir karar.Gider ayak ne koparırsam kardır hesabı.Ama fener bence o kadar çok gol atamaz.Bence en fazla 3 gol olur.Yarın burda buluşalım:)

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
fener 4-6 olur gibi psv macı olabilir ajax macıda 4-6 bitebilir ne diyelim bol sanslar :)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
bunlar fantazi tabiki ama 2 tl lik riske değer,
en güzel kupon

barcelona real madrid kırmızı kart tek maç :D

gerisi hikaye

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
ASıl risk o bence tek mac işin kırmızı karta yanı hakeme kalmıs .d.d

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
ASıl risk o bence tek mac işin kırmızı karta yanı hakeme kalmıs .d.d

ateşli maçlarda genellikle kırmızı kart olur, sen bakma son maçta hakem barcelona'nın hakkını yedi hafta içi göreceksin yine kırmızı kart olacak
istersen senle legalpara ya girelim :D

LineTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Rövanşlı maç olduğu için kırmızı kartlar ikinci maça saklanır. Orda patlama yaparlar yapsalar. :eek:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5