İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 milyon birbiri ile ilişkili keyword!

P

postmodern

Misafir
Profesyonel anlamda se trafiği almak isteyenler birbiri ile ilişkili (iyinetteki gibi anlamsız ilişkilendirme yok) tam 3 milyon Türkçe keyword 5000$ a verebilirim, liste son 3 aya aittir yani güncel aramalar. Fiyat değişmez, almak isteyen özelden bağlantı kurabilir.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bencede uçuyorsun. Diğer baslikta yorum yapilmasin diye belirtmissin. Ama burada yazmamissin. Dolayısıyla Yorumlanabilir.
Uç uç böcegim google sana keyword alacak :D

P

postmodern

Misafir
Bu keywordler ile 2-3 ay içerisinde 5.000 dolar kazansam vede her geçen ay her ay kazancımı büyüterek devam etsem ve bu işi yabancı trafikte halen çiçek gibi yapmaktayım ve günde 75-100$ parmağımı kıpırdatmadan kazanıyorum desem, öngörüsüz yaklaşımlarınızdan dolayı suratınız uğur böceğinin kitin dış kabuğunun rengini alırmı?

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki arkadaşlara öyle demişsinde sence tr de 5000$ verip te keyword alacak insan webmaster ne biliyim herhangi bir canlı var mı ? Ula ben sen bu keywordlerden garanti ediyorum sana günde 100$ kazancan deseler yine kıyamam ona giderim googleın keyword sayfasına teker teker elimle yazarım txt ye neyse hadi sana hayırlı işler alan çıkarsa haber et'te bizde görelim tr de varmış 5000$ verecek bu işe diyelim.

P

postmodern

Misafir
Arkadaşlar semt pazarında antika satmaya benzedi bu iş, bu postu yok sayın ve hayatınıza devam edin. Hata yaptım....

B

besiktaslim

Misafir
postmodern' Alıntı:
Profesyonel anlamda se trafiği almak isteyenler birbiri ile ilişkili (iyinetteki gibi anlamsız ilişkilendirme yok) tam 3 milyon Türkçe keyword 5000$ a verebilirim, liste son 3 aya aittir yani güncel aramalar. Fiyat değişmez, almak isteyen özelden bağlantı kurabilir.

aynıları 30$ a veriyim ;)

işte max. bukadar değerli bu

B

besiktaslim

Misafir
nedenini anladığım zaman bende kendime acırım bi anlat istersen :)

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TR 'de bir keyword listesi için 5.000$ vercek şahsiyet varsa ; ben o adamın elini öperim ;)

P

postmodern

Misafir
Yurtdışındaa aynı sorun var, bu işi ciddi meslek haline getirmiş insanlar PARALI forumlara üye, olayın içerisinde olan kitleyle iletişim kurup böyle anlamsız cevaplar almamak ve zaman kaybetmemek için. Arkadaşlar kazın ayağı öyle değil. Siz küçük bir kominite olarak burda devamlı birbirinizi ve kendinizi gazlayın durun bu işler öyle değil. Elinde liste varmış 30$ mış verilmezmiş falan kandırın kendinizi. Millet çalışıyor ve kazanıyor. Lafa gerek yok. Çok rica ediyorum moderatörlerden birisi bu topic i kilitlesin, silsin.

Z

zeynelkoc

Misafir
biz site satıyoruz günlük 10.000+ tekili olan sen millet yuh diyor sen sadece burada 3.000.000 keyword veriyorsun (işe yarayıp yaramıyacağı tartışılır) valla linç ederler seni demedi deme : )

B

besiktaslim

Misafir
ne diyelim satışında başarılar bende kendime acımaya başladım çünkü bu dediğin bilgilere çok rahat ulaşabildiğim için ...

O

OakLyn

Misafir
5000 dolar ciddi rakam. O kadar param olsa para getirecek farklı şeylerle uğraşırdım. Ama senin burda yorum değiş müşteri beklediğin açık. Bence Türkiye'de bu parayı verecek kimse yoktur. Kurnaz milletiz farklı yollardan hallederiz bu işleri. Muğla'da çamurlu suyu turiste şifalı su diye satan bir milletiz :) Umarım dilediğin gibi olur..

B

besiktaslim

Misafir
zeynelkoc' Alıntı:
biz site satıyoruz günlük 10.000+ tekili olan sen millet yuh diyor sen sadece burada 3.000.000 keyword veriyorsun (işe yarayıp yaramıyacağı tartışılır) valla linç ederler seni demedi deme : )

zeynel zaten senden sonra başladı bu furya millet senin siteyle tokuşturmaya çalışıyor artık ipini koparan elimde incik boncuk var şukadar bin $ demeye başladı helal :D

site okadar edermi dersen eder ..
ama türkiyede alıcısı zor çıkar biraz okadar ama ihtimal olan bişey satılırsada çok yadırgamam günlük 2000 tekille 2000€ satılan site biliyorum .. senin çok daha az hit alan mp3lerim.com domainin bile sedoda 4-5 saatte 3€ yapıyor ! bu yüzden maddi larak okadar verebilecek kapasitede birisi çıkarsa alacaktır zaten..

çay yapan keyword görmemiştim bunlarda o tarz maharetler var heralde :D
dediğim gibi listeye ulaşmak çok kolay aslında ..

ben 4-5 dakkada 25000 keyword aldım
google i kurcalayın biraz yaw ohooo o !

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OakLyn' Alıntı:
5000 dolar ciddi rakam. O kadar param olsa para getirecek farklı şeylerle uğraşırdım. Ama senin burda yorum değiş müşteri beklediğin açık. Bence Türkiye'de bu parayı verecek kimse yoktur. Kurnaz milletiz farklı yollardan hallederiz bu işleri. Muğla'da çamurlu suyu turiste şifalı su diye satan bir milletiz :) Umarım dilediğin gibi olur..
İşte bu olay, yani köylü uyanıklığı, kendini akıllı zannedip karişındakini aptal salak zannetmek, Türklere hiçbir yarar sağlamamış, bilakis, çok büyük zararlar sağlamıştır.Bu kafayı değiştirmeli ve emeğe saygı göstermeliyiz, ve de değerini bilmeli ve vermeliyiz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Hicbiriniz birbirinizin kardesi veya arkadasi degilsiniz. 5000 dolari vermicek olan kitap okusun muzik dinlesin, ama foruma yazmasin.. ben moderator degilim, birisi kafama vursun...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
postmodern' Alıntı:
Moderatörler lütfen konuyu kapatın

Moderatorler istek uzerine konu kapatmazlar, lutfen kapanmasini istediginiz konuyu mumkun ise hic acmayiniz.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
postmodern' Alıntı:
Bu keywordler ile 2-3 ay içerisinde 5.000 dolar kazansam vede her geçen ay her ay kazancımı büyüterek devam etsem ve bu işi yabancı trafikte halen çiçek gibi yapmaktayım ve günde 75-100$ parmağımı kıpırdatmadan kazanıyorum desem, öngörüsüz yaklaşımlarınızdan dolayı suratınız uğur böceğinin kitin dış kabuğunun rengini alırmı?
Oncelikle admine tesekkur ederim Olması gerektigi gibi dusundugu icin..
Guzel kardesim ben o keywordler olmadan günde 50 kazaniyorum desem ?
Parmak kıpırdatmak konusuna gelince ;
Sadece oturuyorum. Login oluyorum. Bakıyorum ne kadar kazanmisim diye..
Bu kadar basit.
Ha kendimi sıkarsam senin 75-100 $'ının 2 veya 3 katına € (Açılımı 1.710 YTL) olarak cıkamayacagımı kimse söyleyemez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5