İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 nolu paylaşım ! RSSHaber scripti ! Hücummmm

downtr.org

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
tasarım konusunda birşeyler yapan varmı?Yada önerisi olan?Heryerde aynı site bayar birader.Rss.gen.tr var benzer script ufak tefek değişiklik sözkonusu.

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Warning: realpath() [function.realpath]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 32202 is not allowed to access /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613 owned by uid 0 in /home/host03/public_html/left.php on line 2
The file /home/host03/public_html/left.php has been encoded with the ionCube PHP Encoder and requires the free ionCube PHP Loader to be installed.

sanırım ioncube yüklü değil diyor :)

neoxi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cuteftp ise File>Transfer Type>Binary diğerlerini bilmiyorum ama genelde bu şekilde

Kod:
Warning: Smarty error: unable to read resource: "/index.tpl" in /home/forumhayal/domains/siteadi.com/public_html/libs/Smarty.class.php on line 1095

hocam bu sorunu alıyorum ama şu varki bahsettiğiniz template ayarlaması tam olarak nerden yapılmakta..yapmamız gereken ne tür bi ayarlama acaba..

dewadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam suan sorunu gıderdım sadece su guncelleme suresını nasıl ındırıcez bulamadım guncelleme suresını ındeıdrmeyı bılen varsa burada paylasabılırmı?

DecancopeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu haber scriptini kullanan arkadaşlara tavsiyemdir. left.php içerisine bu scripti kuran kişi reklamlarını koymuş ve kaldırılması çok zor kullanmayın derim.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bu haber scriptini kullanan arkadaşlara tavsiyemdir. left.php içerisine bu scripti kuran kişi reklamlarını koymuş ve kaldırılması çok zor kullanmayın derim.

Kullanmak isteyen left.phpdeki reklamlarına katlanacak; emeginin karsılığını adam parayla değil, reklamla almak istiyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5