İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 nolu paylaşım ! RSSHaber scripti ! Hücummmm

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar söz verdiğimiz gibi paylaşımlara son sürat devam ediyorum.

Şimdiki scriptimiz rsshaber scriptidir.Rssden haberleri çeker ve sitenizde yayınlar.

Script son derece mükemmeldir ve herşey mevcuttur.
İçinde full db vardır istediğiniz gibi kullanın.
Çalışması için sunucuda Ioncube yüklü olmalıdır.

Kurulum ve açıklamalar için lütfen Benioku.txt dosyasını okuyunuz.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bu başlık altından sorunu yazın ilgilenmeye çalışacağım.

Download adresi : http://rapidshare.com/files/80158733/rsshaber.rar.html
Rar şifresi : lugelas

Saygılar

plesk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam ben indirdim kurdum gerekli düzenlemeleri yaptım...ama bazı sorunlar var

1.manuel olarak haberal.php yi çalıştırdığımda haberleri çekmiyordu...
2.admin panelden sitenin adresini değiştirdim.böyle bir hata vermeye başladı..
Warning: Smarty error: unable to read resource: "/index.tpl" in /home/.winsie/kullanıcı/site.com/libs/Smarty.class.php on line 1095

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ondan sonra "left.php" yi gönderirken "Transfer Type" kesinlikle "Binary" olmalı. Yoksa script çalışmaz. demişinya bunu nasıl yapacaz.?

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cuteftp ise File>Transfer Type>Binary diğerlerini bilmiyorum ama genelde bu şekilde

phpkurdu.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende admin panelinde sitenin adını değiştirdim. anasayfaya geldiğimde beyaz ekranda  sadece bu çıktı. haberal.php yi çalıştırdığım zamanda bu çıkıyor. cron job olayını tam olarak açıklayabilirmisiniz?

phpkurdu.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anasayfada çıkan  problemi buldum yönetici ayar değişikliğinde temanın adı veritabanından siliniyor default yaptın mı düzeliyor. ama haberal.php'yi açtığım zaman bu işaret çıkıyor ? 

neden yapabilir arkadaşlar bilgisi olan varmı

sametsert

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
öncelikle bu paylaşım için teşekkür ederim gerçekten güsel bir script

anasayfada çıkan  problemi buldum yönetici ayar değişikliğinde temanın adı veritabanından siliniyor default yaptın mı düzeliyor. ama haberal.php'yi açtığım zaman bu işaret çıkıyor ? 

neden yapabilir arkadaşlar bilgisi olan varmı

haberal.php açınca o karakterler bendede çıkıyor ama haber güncellemesini yapıyor
cron job olayını tam olarak açıklayabilirmisiniz?

cronjob ayarlarınıda eğer cpanel kullanıyorsan cronjobs a girip komut kısmına "php -q -f /home/kullanıcıadın/public_html/rsshaber/haberal.php" şeklinde yazıp hangi aralıklarda çalıştırılmasını istediğini yazarsan otomatik güncelleniyor site

sametsert

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ne diyim bu şekilde bakınca pek anlaşılmıyor ben dosyaları söylendiği şekilde ftpye atıp ayarları yaptım site çalıştı , sayfaları ilk açarken o karakterler en başta görünüyor sonrada site açılıyor bende

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu hatayı alıyorum

Fatal error: Call to undefined function: iconv() in /home/shopylan/public_html/oyunya/rssluge.php on line 74

nedeni ne olabilir

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lugelas buna bir copyright removal yapsan ücretli, şu siteleri falan silsek, ne dersin?

Asi_Prens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam ben indirdim kurdum gerekli düzenlemeleri yaptım...ama bazı sorunlar var

1.manuel olarak haberal.php yi çalıştırdığımda haberleri çekmiyordu...
2.admin panelden sitenin adresini değiştirdim.böyle bir hata vermeye başladı..
Warning: Smarty error: unable to read resource: "/index.tpl" in /home/.winsie/kullanıcı/site.com/libs/Smarty.class.php on line 1095

Aynı hatayı bende alıyorum site adresini değiştirince
Warning: Smarty error: unable to read resource: "/index.tpl" in /home/sporcu/public_html/libs/Smarty.class.php on line 1095
hatayı veriyor.

haberal.php de de
Fatal error: Call to undefined function: iconv() in /home/sporcu/public_html/rssluge.php on line 74
bu hatayı alıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5