İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3. Piyade Eğitim Tugayı Komutanlığı / ANTALYA

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar pazartesi günü 3. Piyade Eğitim Tugayı Komutanlığına teslim olacam.
6 aylığına aranızdan ayrılıyorum. Yaz döneminde Antalya'da askerlik biraz zorlayacak.
Burası hakkında bilgisi olanlardan haber bekliyorum.

Döndüğümde görüşmek üzere...

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Haydi hayırlı teskereler dostum.. Kazasız git belasız gel Allah'a emanet ol..

Lee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
acemi birligi ise sorun yok temmuz agustosta antalyada askerlik bitmez sıcaklardan

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Topçular sanırım 3. piyade eğitim tugayı. Askerlik yapmadım ama orada rahat edersin, yemyeşil ferah bir yer :)

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
teşekkürler arkadaşlar. kısa dönem yapacağımdan büyükbir ihtimalle dağıtım olmaz Antalyada kalırım. temmuz ağustos biraz zorlayacak

Topçular sanırım 3. piyade eğitim tugayı. Askerlik yapmadım ama orada rahat edersin, yemyeşil ferah bir yer :)
evet snırım topçulardaki yer google mapsten baktım havaalanına yakın görünüyor. havaalanından birliğe nasıl giderim biliyormusun?

Lee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teşekkürler arkadaşlar. kısa dönem yapacağımdan büyükbir ihtimalle dağıtım olmaz Antalyada kalırım. temmuz ağustos biraz zorlayacak

evet snırım topçulardaki yer google mapsten baktım havaalanına yakın görünüyor. havaalanından birliğe nasıl giderim biliyormusun?

hava alanı ve topcular yakın saten taksiyle gidersin şimdiden hayırlı teskereler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5