İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 tl ucret karsılıgında anında adsense hesabı

ZeeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense kayıt olurken verdiğin isim ile parayı hesabına aldığın hesap isminin aynı olması gerekmiyor mu?

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
@istanblue : adsense kayıt olmak kolay ancak adsense'in onaylaması sorun oluyor.Farkındaysan arkadaş açaamayanlara hitap ediyor:)

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
kardesım ben bu forumdan 20 tane kısıye adsense hesabı verdım demekkı neymıs bu forumda acamayanlar epey bı fazlaymıs bu arada ısım bılgılerı falan sonradan deısıyo

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
arkadaslar bu ucret 1 haftalıktır.daha sonra tekrar 5 tl ye donulecektır.

dizilervideolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaş sağlam bir arkadaştır..Güzel hizmetinden dolayı teşekkürler..

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
son 6 gun beyler kampanyanın bıtmesine daha sonra 5 tl olacaktır.

JaMeRoN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selam arkadaşlar birilerinin o haksız kazançlarına çomak olcak ama anlaşılan bazı arkadaşlar pek araştırmacı ruha sahip diil yada parası çok ve gene anlaşılan o ki bazı arkadaşlarında akbabagillerden....
size arkadaşın yaptığı yöntemi ben buraya yazayım herkesin parası cebinde kalsın iyisimi...

BİR KAÇ SAATTE ADSENSE GARANTİLİ YÖNTEM...............

Arkadaşlar bu siteye çook uzun zamandır üyeyim ama bu ilk mesajım, bundan sonra daha aktif olarak burada bulunacağımı belirtmek isterim.

Bugün ilk defa google Adsense'e üye olmaya çalıştım, ve anlatıldığı kadar zor olmadığını en azından doğru yollarla bu işin baya kolay olduğunu gördüm.

Kısaca anlatayımda bu işlem için para vermek zorunda kalan hiç bir arkadaşımız kalmasın.

ilk önce*Buradan*mail hesabı açmalısınız.

Zvolte si uživatelské jméno - Kullanıcı adınız
Heslo - Parola
Heslo znovu - Parola tekrar
Kontaktní e-mail - Kontakt mailiniz yani kayıtlı olan bir mail adresiniz ornek*[email protected]
Rok narození - Doğum yılınız
Kontrolní otázka - Guvenlik sorunuz ( rodne prijmeni matky ) bunu secin annenizin kızlık soyadı
Odpověď - Güvenlik soruusunun yanıtı
Ověřovací kód - Güvenlik kodu

Souhlasím s podmínkami použití služeb Seznam.cz - bunu işaretleyin

Zalozit ucet deyin ve mailiniz tamam sonrada Jdi na Mail e tıklayın

Daha sonra*http://www.google.com.tr/cse/*bu linkten özel arama motoru oluştura tıkla diyip arama motorunuzu oluşturun, çok basit bir işlemdir.

Sonra sol taraftaki menüden, google adsense'e kayıt yaptırmak istiyorum linkini tıklayın, yeni hesap oluştur kısmına yeni aldığınız mail adresini yazarak adsense üye oluyorsunuz.

www.seznam.cz*link'inden mailinize girdğinizde onay confirm mailinin hemen geldiğini göreceksiniz,*

en geç 24 saat içersinde googla adsense üyeliğiniz aktifleşmiş olacaktır.

Benim 8 saat içersinde aktifleşti.

Birde Adsense başvurusu esnasında size sorulan BIZI NEREDEN Duydunuz Kısmında Seminer ve Fuarlar seçeneğini seçiniz lütfen ...

Aslında burada yeni makalaler eklemem kararı almıştım bazı arkadaşlar yüzünden ama sonuç olarak ben iyilik yapmaya çalışıyorum eğer bunu hor görenler var ise o onların kendi derdidir. Ben hiçbir ücret talep etmeden genelde tüm bilgileri paylaşan biriyim ve buna devam edeceğim güle güle kullanmanızı dileri özelden yazacağınız sorulara elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım bazen geç dönüş yaparsam şimdiden kusuruma bakmayın.

KAYNAK : Furkane

hokkaido

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş bu işin ustası beyler ben de aldım bir tane helal olsun tayfun kardeş :D

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
selam arkadaşlar birilerinin o haksız kazançlarına çomak olcak ama anlaşılan bazı arkadaşlar pek araştırmacı ruha sahip diil yada parası çok ve gene anlaşılan o ki bazı arkadaşlarında akbabagillerden....
size arkadaşın yaptığı yöntemi ben buraya yazayım herkesin parası cebinde kalsın iyisimi...

JaMeRoN ısımlı arkadas cok bılıyo sanırım.ben senın bu yontemınle hesap acmıyorum ve hıc denemedım haksız kazanc dıye bırsey yok ortada bu arada akbaba senın gıbılere denır.sen kımsınde benım kazancıma comak sokacaksın.forumda senın anlatıgın yontem var demekkı ıse yaramıyormuskı benden hesap alıyorlar.senın gıbılere gulmekle yetınırım :)

hokkaido

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

BİR KAÇ SAATTE ADSENSE GARANTİLİ YÖNTEM...............

Arkadaşlar bu siteye çook uzun zamandır üyeyim ama bu ilk mesajım, bundan sonra daha aktif olarak burada bulunacağımı belirtmek isterim.

Bugün ilk defa google Adsense'e üye olmaya çalıştım, ve anlatıldığı kadar zor olmadığını en azından doğru yollarla bu işin baya kolay olduğunu gördüm.

Kısaca anlatayımda bu işlem için para vermek zorunda kalan hiç bir arkadaşımız kalmasın.

ilk önce*Buradan*mail hesabı açmalısınız.

Zvolte si uživatelské jméno - Kullanıcı adınız
Heslo - Parola
Heslo znovu - Parola tekrar
Kontaktní e-mail - Kontakt mailiniz yani kayıtlı olan bir mail adresiniz ornek*[email protected]
Rok narození - Doğum yılınız
Kontrolní otázka - Guvenlik sorunuz ( rodne prijmeni matky ) bunu secin annenizin kızlık soyadı
Odpověď - Güvenlik soruusunun yanıtı
Ověřovací kód - Güvenlik kodu

Souhlasím s podmínkami použití služeb Seznam.cz - bunu işaretleyin

Zalozit ucet deyin ve mailiniz tamam sonrada Jdi na Mail e tıklayın

Daha sonra*http://www.google.com.tr/cse/*bu linkten özel arama motoru oluştura tıkla diyip arama motorunuzu oluşturun, çok basit bir işlemdir.

Sonra sol taraftaki menüden, google adsense'e kayıt yaptırmak istiyorum linkini tıklayın, yeni hesap oluştur kısmına yeni aldığınız mail adresini yazarak adsense üye oluyorsunuz.

www.seznam.cz*link'inden mailinize girdğinizde onay confirm mailinin hemen geldiğini göreceksiniz,*

en geç 24 saat içersinde googla adsense üyeliğiniz aktifleşmiş olacaktır.

Benim 8 saat içersinde aktifleşti.

Birde Adsense başvurusu esnasında size sorulan BIZI NEREDEN Duydunuz Kısmında Seminer ve Fuarlar seçeneğini seçiniz lütfen ...

Aslında burada yeni makalaler eklemem kararı almıştım bazı arkadaşlar yüzünden ama sonuç olarak ben iyilik yapmaya çalışıyorum eğer bunu hor görenler var ise o onların kendi derdidir. Ben hiçbir ücret talep etmeden genelde tüm bilgileri paylaşan biriyim ve buna devam edeceğim güle güle kullanmanızı dileri özelden yazacağınız sorulara elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım bazen geç dönüş yaparsam şimdiden kusuruma bakmayın.

KAYNAK : Furkane

bahsettiğin yöntem tutmuyo artık alan zamanında aldı adsense hesabını.artık öle kolay vermiyolar

JaMeRoN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
demek almasını bilmiyorsun ve demek siz ikiniz baya sıkı dostsunuz ki birbirnizin sölüğünü yamalıyorsunuz. farkındaysanız ikinizden başka kimse karşılık vermiyor (bunu dedim diye 3 5 kişiye mail msn den haber veriri kötü yazı doldurursun orasıda kolay)
ben bu yöntemle bir ay gibi bir zaman önce kısa bir zaman önce aldım hepte alıyorlar. isterseniz yapılan yorumlarla KAPAK da hediye edebilirim.

_3m1Rr_ Nickli Üyeden Alıntı
kabul edildim paylaşım için teşekkür ederim arkadaşım.
Alıntı:
y4z4RcizeR Nickli Üyeden Alıntı
uygulama işe yarıyor. 16:16 da başvurdum 20:29 da onaylandı. Fakat geçersiz tıklama ile kapatılan bir hesap olduğu için şu an kullanamıyorum
Alıntı:
Salihweb Nickli Üyeden Alıntı
Google AdSense'e hoşgeldiniz
Mail gelmiş. Sağolasın
Alıntı:
AnTiBiy0tiq Nickli Üyeden Alıntı
anaa onaylanmış eyvallah.

Furkane teşekkürler bu arada +
Alıntı:
amentina Nickli Üyeden Alıntı
gece 4 gibi formu arkadaşın söyledigi gibi doldurdum şimdi baktım onaylanmış gerçekten çok teşekkür ediyorum saygılar...
Alıntı:
belarj Nickli Üyeden Alıntı
saat gece 21:00 civarı denedim saat 06:14 onaylanmış teşekkür ederim
Alıntı:
belarj Nickli Üyeden Alıntı
saat gece 21:00 civarı denedim saat 06:14 onaylanmış teşekkür ederim
Alıntı:
MuGi Nickli Üyeden Alıntı
Saat 22:01 de basvurdum gece02:29 de onaylandi arakdasa tesekkur ederim
Alıntı:
SystemXL Nickli Üyeden Alıntı
Dün 17 de başvurdum, şuanda onaylanmış.Giriş yaptım hesabıma.

Çok teşekkürler.
Alıntı:
Know Nickli Üyeden Alıntı
Deneme Amaçlı, Dün Gece Yaptım 24 Saat dolmadan Yaklaşık 7 Saat sonra.. Hesap Kabul edildi Bu Yöntem Gerçekten Çok Başarılı. Paylaşım Yapan Arkadaşı Kutluyorum..
Alıntı:
mtn Nickli Üyeden Alıntı
Tekrardan eline sağlık dün başvurmuştum akşam az önce kontrol ettim onaylanmış
Alıntı:
_ottomanempire_ Nickli Üyeden Alıntı
dün gece 22:30 da yaptığım başvuru sabah 08:00 da kabul edildi gerçekten güzel bi yöntem olmuş.
Alıntı:
ekrem581905 Nickli Üyeden Alıntı
Dün 20:14 te başvuru yaptım yine dün 22:47 de cevap geldi.Gerçekten güzel bir yöntem.
Alıntı:
arkadaşlar şimdi 2. hesabımda onaylandı kardeşim Allah senden razı olsun ya 2 aydır 1 tane bile alamıyordum hesap şimdi 2 hesabım oldu 3. için de başvuru yapcam şimdi

dipnot: diğerlerini arkadaşlarıma alıyorum.
Alıntı:
SerSo Nickli Üyeden Alıntı
Valla süper bi yöntem sabah 9da başvurdum şimdi onaylandı
Alıntı:
Exam Nickli Üyeden Alıntı
Süper ya Onaylandı inanamıyoru teşekkür ettim Furkane
Alıntı:
Saat 17:30 civarında yaptığım bir başvurum daha onaylandı
Alıntı:
death_angel35 Nickli Üyeden Alıntı
5 saat sonra onay aldım.
Alıntı:
Mertce Nickli Üyeden Alıntı
işlerimin yoğunluğundan dolayı konuya giripte teşekkür edememiştim, bu konuyu gördükten sonra hemen başvurumu yaptım ve ertesi gün baktığımda hesabım onaylandığını gördüm , teşekkürler +++
Alıntı:
Burockz Nickli Üyeden Alıntı
Gece 2 gibi başvurdum az önce baktım onaylanmış teşekkürler
Alıntı:
akbalci Nickli Üyeden Alıntı
1saat 47dk da sonuç aldım
Alıntı:
GrupSoft Nickli Üyeden Alıntı
Olley be sonunda kabul edildim.
Alıntı:
Byismail Nickli Üyeden Alıntı
Tebrikler!

Google AdSense başvurunuz onaylandı. Birkaç dakika içinde hesabınızı
etkinleştirip, AdSense'i kullanmaya başlayabilirsiniz.
Alıntı:
caGATay_48 Nickli Üyeden Alıntı
Tebrikler!

Google AdSense başvurunuz onaylandı. Hesabınızı etkinleştirmek ve AdSense'i kullanmaya başlamak için aşağıdaki adımları izleyin. Yeni bir AdSense yayıncısı olarak tüm bilmeniz gerekenleri ayrıntılarıyla öğrenmek içinse http://www.google.com/adsense/suppor...558&sct=app-fe adresindeki Newbie Central'ı ziyaret edin.

+rep
Alıntı:
_TopraK_ Nickli Üyeden Alıntı
5 saate geldi cevap
Alıntı:
kazoo_44 Nickli Üyeden Alıntı
Sağol hocam onaylandı hesabım . Bu yararlı konu için ayrıca teşekkürler.
Alıntı:
mit38 Nickli Üyeden Alıntı
Diyecek bişey yok aynı gün onaylandı...
Alıntı:
Cizeya Nickli Üyeden Alıntı
hocam teşekkürler 4 saatte onaylandı
Alıntı:
SpHinX Nickli Üyeden Alıntı
Bugün saat 15:30 sıralarında onay maili geldi. Çok teşekkürler. Sonunda bir adsense hesabım oldu
Alıntı:
victories Nickli Üyeden Alıntı
@Furkane çok teşekkürler,

sabah.com.tr ile basvurdum tam 5 saat sonra onay geldi
Alıntı:
Rolleyes Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaş sağolsun, msnden baya bi nazımı çekti . Saat 10.30 civarı başvuru yaptım. 14.30 civarı onay aldım. İşe yarar yöntem. +Rep

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
ıyı tamm sen haklısın bu kadar kısı mal adsense hesabı alamıyo tek sen akıllısın o zamn bu kadar alamayan kısı var onlar senın konunu okumadımı pekı? nıye hala bana gelıyolar demekkı ıse yaramıyor

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
bu arada bu konuyu daha fazla mesgul etme gıt kendıne konu ac orada konus

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
beyler son 3 gun 3 tl den satısa sonradan eskı fıyata donulecektır 5 tl .bazı bos konusan arkadaslar oldu kusura bakmayın iyi aksamlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5