İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 TL'den Hızlı Satışla 2 Jenerik Domain daha

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
İsim domaini olmasının yanındapek çok firmanın da adı olan jenerik SEVINC domaini ile birlkte kadın ismi, semt ismi, içek smi ve yine firma ismi olan FULYA satışta.

Bu HIZLI ihalede de başlangıç fiyatı sadece 3 lira ve ihale GEÇERLİ SON TEKLİFTEN 12 SAAT SONRA kapanacak. İhale duyurusu yazıldığı andan itibaren toplamda 24 saat içerisinde teklif gelmezse satışı iptal etme hakkım saklıdır

TEKLİF VERMEDEN MULTİ LİNKİNİ BURADAN KONTROL EDİN

SevincBuyuk.jpg

Domain : Sevinc.info
Bitiş : 8/Haziran/2011
Firma : GoDaddy
DOLU UZANTILAR: COM, NET, ORG, INFO, BIZ, MOBI, TV, IN, NL, EU, DE, NAME, TK, ME, TEL, COM.TR, NAME.TR
SATIŞ BEKLEMEDEDİR TEKLİF VERMEYİN.
Ödeme: Sadece Yapı Kredi, Garanti
NOT: aylık aranma oranlarını kontrol edin. 165 binin üzerinde direkt aranması, bağlantılı olduğu firmalarla lgli aramaları da düüüürse iş yapabilecek bir domain. eşe gider, sevgiliye gider, bloga gider, alayına gider :)
---------------------------------------------
FulyaBuyuk.jpg

Domain : FULYA
Bitiş : 5/8/2011
Firma : GoDaddy
DOLU UZANTILAR: COM, NET, ORG, INFO, BIZ, US, CO.UK, CC, TM, AC, IO, SH, IT, EU, CH, DE, NAME, TK
Başlangıç : 3 TL
Min. artış : 2 TL
Hemen al : 25 TL
Ödeme: Sadece Yapı Kredi, Garanti
NOT: istanbul'da gelişen bir semt ismi, kadın ismi, çiçek ismi
---------------------------------------------

SATILIK DİĞER İNFO DOMAİNLER
BURADA

SATIŞ KURALLARI: ÖNEMLİDİR TEKLİF VEREN HERKES OKUSUN

1) Açık artırma, GEÇERLİ son tekliften 12 saat sonra kapanır.
2) İhaleyi kazanan kişi ihaleyi kazandığı andan 24 saat sonrasına kadar geçerli bir nedeni olmadan ödeme yapmamışsa - itrader verilir, bu bilinsin, sonra sıkıntı yaşamayalım
3) Domainlerin bizim bildiğimiz herhangi bir banı yoktur, bilemediğimiz durumlar için de sorumluluk kabul etmemiz beklenemez. Talipliler MUTLAKA kontrollerini yapsınlar sonra sıkıntı yaşamayalım...

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
fulya.info için 3TL

arkadaşın teklifini eski mesajları karıştırırken gördüm. domainleri yeniden satışa çıkaracağım ancak bu haliyle domain kendisine kalmış görünüyor. her ne kadar bugüne kadar domainle ilgili olarak, ihale kendisine kaldığı halde bana ulaşmamışsa da, ileride "o domain bana kalmıştı" dememesi için 21.11.2010 23.59'a kadar kendisinden cevap bekleyeceğim. ödeme bilgilerini isterse domain kendisinindir. istemezse domaini yeniden ihaleye çıkaracağım.

edit: bu başlıkta satış sona ermiştir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi