İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

30-35 bin dolar sermaye..

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıkçası karamsarlık yaratmak istemem ama naizane tavsiyem en iyi bildiginiz işe yarıtmrnız o elinizdeki parayı
çünki en iyi bildiginiz işte başarı oranınız daha yüksek olur
bu internet sektörüde olur başka bir sektör de olur.
piyasa terimi ile
3 canlı para piyasada 30 kredi demektir.

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mask' Alıntı:
açıkçası karamsarlık yaratmak istemem ama naizane tavsiyem en iyi bildiginiz işe yarıtmrnız o elinizdeki parayı
çünki en iyi bildiginiz işte başarı oranınız daha yüksek olur
bu internet sektörüde olur başka bir sektör de olur.
piyasa terimi ile
3 canlı para piyasada 30 kredi demektir.
Bende bu şekil düşündüm.Bu yorumlara bakarak borsaya devam

Uranus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Forex konusunda ısrarcıyım...
Benim Forex'le tanışıklığım yaklaşık 2 ay. Bunun bir ayı deneme hesapları ile, öğrenmekle, strateji tayini ile geçti. Yaklaşık bir aydır da gerçek sistemdeyim.
Yatırdığım para 20 katına ulaştı...
35.000.$ a gerek yok, 1.000.- lık kısmını forex için düşünün derim...

M

mfk_1868

Misafir
forex vs cok riskli derim gercek bir uzman olmadıktan sonra 1 gunde butun paranı kaybedebilirsin.

Uranus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba mfk_1868;
Elbette her işin bir riski var. 30-40 bilgisayar alıp, bir internet cafe açtığınızı düşünelim. Bir yıl sonra batmayacağınızı kim garanti edebilir?
Forex'i sanal döviz bürosu açmak olarak düşünün. Euro alıp satıyorsunuz. Fiyatı size göre düşük bulduğunuzda alıyor, yükseldiğinde satıyorsunuz.Bunu iş kabul edip, üzerinde zaman ve emek harcadığınızda kısa sürede öğreniyorsunuz. Bir strateji oyunundan farksız. Zevkli ve çok heyecanlı.

Üç temel kurala uymak zorundasınız.
1/ Kimsenin tiyosu vs ile iş yapmayın. kendi stretejinizi belirleyin.
2/ En az bir ay deneme hesabı ile oynayın. Forex konusunda bulduğunuz her şeyi okuyun.
3/ En önemlisi, 1000.-$ dan az bir para ile girmeyin.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st' Alıntı:
35000 dolara yaklaşık %4 ü alınabiliyor.
benim duydugum gittigidiyor icin ebay zaten 2 milyon $ teklifde bulunmustu herhalde siteyi tamamen almak icin
ebayin herzaman yaptigi is bu piyasada tekel olmayi seviyor mesela avrupada cok sahane cirolari olan bir cok Tuz fabrikasini aldi iscilere cikis verdi + fabrikalari tamamen kapatti (ve astroniik fiyatlarla aldi bu fabrikalari )
Hollandada www.marktplaats.nl ornegi o piyasaya ebayi sokamadigi icin 12milyon $a aldilar siteyi
gittigidiyor icinde ilerisi icin aynisi olacak ne zaman turkiyede internet alisverisi biraz yayginlastigi zaman gittigidiyor yada buna benzer tutulmus alisveris siteleri bir www.marktplaats.nl dan daha fazlaya satilacagina inaniyorum ben

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ciddi anlamda bir firma olup firmada kaliteli ve bu işi iyi bilen en az 10-15 coder çalıştırarak zamanla bu parayı büyütebilir ve çok iyi bir sistem haline gelebilirsiniz.

örneğin : www.vbulletin.com

neden türk bir script olmasınki bu türde 1 lisans 160 dolar paraya bakın...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu hortlatacağım resmen ama arkadaşın bu parayı nerde kullandığını merak ettim ve sonucu ne oldu acaba?

Yalova77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece soru sormuş arkadaş.. :) Yani kamuoyu araştırması yapıyormuş.
O kadar param olsa ben siro veya knight gibi oyun kodlatır. Uzman kişiler bulur, şirket açardım :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
belki bi köfteci iyi iş yapar. Millette saçma sapan cevaplar yazmış yok coder tutardım yok bilmem ne yazdırırdım şunu yaptırırdım. 3 kişi işe aldın diyelim 1000 ytlden elektrik su dükkan kurmak için masraf vs. :D Para 6-7 ayda biter.Yaptığın şeye hosting alamadan bitirirsin parayı.

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Olsam Unlulere Yatırırdım .. Bugun Ben Ona Yarın Onmlar Bana ;)

Saka Sukada Cidden Ben O kadar Parayı Sermaye Olarak Kullanacak olsam Gider Bİr Dolmus alirim ;)

Lonely16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bankaya atar.sanki hiç param yokmuş gibi tekrar kazanmaya devam ederdim :D

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sana o 35.000 doları ben yarım saat içinde 2 ye katlattırırdım ama burda söylenmez şimdi=)
Bence güzel bir internet cafe aç eğer yaşadığın çevre müsayitse. 60 tane bilgisayar al büyük bir yer olsun şöyle imrenilen yerlerden... Ve içinde kendine de bir ofis yap. Web işlerini takip ederken kahveni iç. Sabah 8 de açılsa akşam 12 ye kadar 16 saat yapar. 60 bilgisayar saati 1 milyondan sana saatte 60 milyon, 16 saatte ise 16*60YTL den 960 Milyon lira bırakır.

Sende keyfine bakarsın.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Veya daha açık konuşayım seninle heralde bu yüzden banlanacak değilim.

Parayı bozdurmadan dolar olarak hemen Bulgaristan'a çık. Tüm parayı Plovdiv'de bozdur. Orda dolar ve Euro çok pahalı. Sonra bozdurduğun bu parayla hemen altın al ordan. Ve aldığın altınlarıda Edirne'de bozdur.
Çünkü orda altın bedava gibi neredeyse.

Bu yöntem ile 6 da 1,5 kazanıyorsun.

Ama kaçakçılığa giriyor. Fazla önem vermiyorlar ama 4000 Dolardan fazla nakitle geçemiyorsun normal şartlarda kapıdan. Ama dediğim gibi önem vermiyor kimse...

Bende defalarca yaptım çünkü.

Edit: Kaçakçılığa girme sebebide 4000 Dolardan fazla meblaları pasaportundaki döviz kısmına işletmen ve gümrük vergisini ödemen lazım geçiş sırasında.
O zamanda kar kalmıyor gibi birşey.
Benim geçen yıl Opel Corsam vardı. 16.300 YTL ye sattım. 3 kez geçirdim parayı 24-25 milyar gibi bir para yaptım...

sen ciddimisin bu konuda

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi