İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

30-35 bin dolar sermaye..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Evet çok ciddiyim=)
Göçmen anne baba tarafımın ikiside ama ben vatandaşlık almadım ordan.
Ama Sofyada yaşıyorum + Sofya medical üniversitesinde öğrenciyim. 34 yaşıma kadarda ordayım. Her hafta sonu girip çıktığım için iyi bir cep harçlığı oluyor yüksek mebladaki paralarla.

yaklanırsan paraya noluyo:D bide bankayla para transfer edemiyomusun nakitle uğraşıyosun

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sana o 35.000 doları ben yarım saat içinde 2 ye katlattırırdım ama burda söylenmez şimdi=)
Bence güzel bir internet cafe aç eğer yaşadığın çevre müsayitse. 60 tane bilgisayar al büyük bir yer olsun şöyle imrenilen yerlerden... Ve içinde kendine de bir ofis yap. Web işlerini takip ederken kahveni iç. Sabah 8 de açılsa akşam 12 ye kadar 16 saat yapar. 60 bilgisayar saati 1 milyondan sana saatte 60 milyon, 16 saatte ise 16*60YTL den 960 Milyon lira bırakır.

Sende keyfine bakarsın.
evdeki hesap carsıya uymaz hic bizaman 16 saat çalışmaz tum pc ler :)
öle olsa 1 ayda koydugu sermaye amorti olur . herkez kafe acar,
15 bin ytl yapacak bi aracım var gumruk işlerini pm atarsan sevinirim.

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mediclife, bende bu sene Bulgaristan'a geliyorum üniversite için, Plovdiv'e :) görüşelim kardeş :))

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yani her işin bir riski var ben olsam 40 milyar ediyo galiba yatırırdım bankaya aylık 400 milyon dursun orda yıllık 4-5 milyar para... Sende başka yerden para kazanmaya devam edersin ... Zaten tükiyede internete para harcamak istiyosan öyle 3-5 kuruşla olmaz olt yapın olacak reklam yapabilecek falan filan kolay değil öyle

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten illegal işleri kimse tavsiye ve tasrif etmiyor. İşin özendirici boyutlarına bakmayın. İnsan hayatı kısa ve değerli.

TCK açık ve çokta çaydırıcı nitelikte bence...

Kaçakçılık büyük bir suç. Buda aslında kaçakçılık olmasa bile o sınıfa giriyor malesef. Risk almak bazen yapabileceğiniz en büyük aptallıktır;)

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4000$dan fazlasına izin vermiyolar ama sağına soluna da bakmıyo kimse :) ne kadar para var üstünde 750$ abi. iyi tamam geç :))

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok yuksek bir sermaye degil, 2007 yılında cok daha fazlasını yatırmısım ama cesaretinden dolayı kutlarım seni internet yatırımların doğru ise mutlaka geri döner kuskun olmasın.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
bence web hizmetleri için kendine bir şirket kur koderlik ve amalelik için kendine elemanlar tut amalelikten kastım sitelere içerik atacak kişiler hiçkimsenin düşünemediği işler üzerine siteler aç kısa zamanda verimi alırsın ve bir konuda da ilk adımı atarsan köşesin

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dess o parayı çoktan domaine ;

yatırmış,
tekrar domain almış ,
tekrar satmış
ve yemiştir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi