İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

30 Oy İçin 10 Dolar Paypal Veriyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Avagado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, pm ile vereceğim siteye üye olup oy veren 30 kişi için 10 dolar paypal ödeyeceğim.

En fazla 2 gün içinde (pazartesi 24.00 a kadar) 30 oy kullandırtırım diyen arkadaş varsa, pm atsın. Ödeme, paypal ile, 30 oy verdiğinizi söylediğiniz zaman, tarafımca hemen yapılacaktır.

30 oy verdirtmek için facebook arkadaşlarınızı kullanabilirsiniz. Aslında çok basit birşey istiyorum. Sadece yaparım diyen arkadaşlar pm atsın.

2 arkadaşla anlaşılacaktır. Sistem basittir, verdiğim foruma üye olup oy kullanacaksınız, hepsi bu. 30 arkadaşınıza yaptırın, 10 doları alın. Lütfen kendi kendinize üye olup yapmayın, anlamam çok uzun sürmez ;)

AVON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, pm ile vereceğim siteye üye olup oy veren 30 kişi için 10 dolar paypal ödeyeceğim.

En fazla 2 gün içinde (pazartesi 24.00 a kadar) 30 oy kullandırtırım diyen arkadaş varsa, pm atsın. Ödeme, paypal ile, 30 oy verdiğinizi söylediğiniz zaman, tarafımca hemen yapılacaktır.

30 oy verdirtmek için facebook arkadaşlarınızı kullanabilirsiniz. Aslında çok basit birşey istiyorum. Sadece yaparım diyen arkadaşlar pm atsın.

2 arkadaşla anlaşılacaktır. Sistem basittir, verdiğim foruma üye olup oy kullanacaksınız, hepsi bu. 30 arkadaşınıza yaptırın, 10 doları alın. Lütfen kendi kendinize üye olup yapmayın, anlamam çok uzun sürmez ;)

[email protected] eklermisin ben yapabilirim :)

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Siteyi pm ile alabilir miyim ?
Kesin değilde deneyeceğim 30 olursa haber veririm.

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Site zone.org daki eylül ayı - ayın sitesi anketi için olmasın ?
Yaptığın yanlış birşey bence!

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Malum foruma yeni üye olanların oy haklarının olmadığı yapılan mesajlaşma ile öğrenilmiştir.

Bundan dolayı lütfen yeni üyelik açıp 10$ gibi hem haksız hem de etik olmayan bir kazanca göz dikmeyiniz.

Konunun bir amacı olmadığı için durumu Kilitli olarak değiştirilmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5