İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

30 unda reklamları kaldırsam?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar arkadaşlar 2 aydır ödeme alamıyorum bu başlıktaki diğer arkadaşlarında yaşadığı sorundan dolayı http://forum.iyinet.com/newthread.php?do=newthread&f=76

içeride iyi para birikti parayı almadan banlanırım falan diye korkuyorum. 30 undan sonra reklamları sitemden kaldırsam bir problem olurmu ödemeyi alana kadar?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani problem olmaz dimi kaldırabilirim:)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
elbette istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. ama dikkat çekersiniz! eğer hile varsa kendi kendinizi yakabilirsiniz..

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok 0 hile oranlarım %1 i bile geçmiyor neredeyse ama işte bu sürede birileri gıcıklık yapar fazladan tıklar falan korkuyorum birde bikaç aylık birikim var :(

kostak

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
daha dün geldi pin kodu bidahaki ay bizde alırız ilk defa alacağım google dan para 15 den önce gelseydi güzel olurdu başka gelen varmı pini bursaya dün geldi

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence hilesiz kazandığına göre kaldırma, kazanmaya devam et hile olmadıktan sonra birşey olacağını sanmıyorum, anormal bir tık artışı filan görürsen kaldır kodları.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anormal bir tıklama veya gösterim sezdiğinde adsense ekibine bilgi icin email gönderebilirsin. Emin ol her göndereceğin emailler acayip dikkate alınıyor. en azından benim her gönderdiğim soru veya sorunların üstüne çok gittiler.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet neyse teşekkür ederim yorumlar için arkadaşlar en iyisi kalsın ya hile yok zaten

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5