İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

300 $ Paypal Bozdurulucak Acele

By_AyaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlgilenen yokmu arkadaşlar Lütfen iletişime geçin

mtd2662

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sakın yaklaşmayın r10da herkes tanır . referanslarım çoktur dedi 50 tlmi alıp kayıplara karıştı. Kendisi dolandırıcıdır.

By_AyaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ufak bir sorun çıkmıştır 35 $ ödeme geçilmiştir Yanlış anlama olmuştur arkadaşım yorumunuda silermisin ufak sorundan dolayı olmuştur ödeme geçilmiştir herhangi bir sorun yoktur Böyle bi kaç saat elektrikim gitti telefon numarasını vermemişti diye olunan bi sebebden dolayı böyle bisey yapılamaz yani yanlıs bisey şikayetçiyim

By_AyaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bozdurma işlemleri devam ediyor evet arkadaşlar yokmu ilgilenen ?

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
5 mesajınız var, 3'ü paypal satmak için, 1'i paypal almak için ve diğeri de hata oldu vs?

Ve lütfen mesajlarınızın tamamı kalın yazmaktan vazgeçin.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
%100 dolandırıcıdır.

Ne bahsi geçen arkadaşı tanırım ne de sizi. Ancak elinizde kanıt olmadan dolandırıcıdır demek doğru mu ? Kanıtınız varsa buyrun sunun bizde inanalım. Yönetici arkadaşlarda gerekeni yapsın.

Konu harici yazdığım için kusura bakmayın. Haksızlığa dayanamam...

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
mtd2662 adlı arkadaş cevap vermeden alışveriş yapmayın derim.

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Konun içeriği,başlık vs'ye göre kimin ne olduğunu az çok çözebiliyoruz zaten:) Bu kanımda pek yanılmadım doğrusu:) Paranız sizin için kıymetliyse, sağlam iş yapın diyorum!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5