İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

★ 300 EDU-GOV PR4+ Backlink 75 ₺ ★ DA100 PR10 80 Siteden Backlink 55 TL ★ Garantili!

leo7

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1

-%100 Güveli ve Spam riski oluşturmayacak backlinkler!
Linklerin hepsi Edu, Gov ve Mozrank, Trustrank, değerleri yüksek sitelerdir.
Tamamen google'nin yeni güncellemesine uygun şekilde çalışma yapılmaktadır.

Sayfalar'da sizin belirlediğiniz 1 adet link ve 1 adet anahtar kelime bulunur.
Google'nin eğitim ve devlete ait sitelere ayrıcalık tanıdığını hepimiz biliyoruz, doğrudan backlink'iniz ile siteniz Google'de uçuşa geçecek.
Çalışma için istenilen bilgiler; 1 adet link ve 1 adet anahtar kelime.
Çalışma teslimi; 7-10 gün arası, iş yoğunuğuna göre bu süre artabilir veya azalabilir.. Anlaşma sağlanırken süre zarfı net olarak belirtilir.
Memnuniyet Garantisi !
Sipariş verilen paketlerin işleme alındıktan sonra iadesi olmaz !
300 sadece .Edu - .Gov siteler den ve yüksek kalite de DA PA değerlerden oluşan paket 75 TL

İLETİŞİM İÇİN; 0 546 494 34 61

bismillah.jpg

- KAMPANYALARIMIZ -

DA 100-60 PR 10-6 Sitelerden 80 Backlink 55 TL

1 Adet link ve 1 adet anahtar kelimeden oluşur.
%100 Google dostu ve kalıcı linkler.. Google güncellemesi panda,penguen, hummingbird uyumlu.
2-5 iş günü arası iş teslimi, yoğunluğa göre süre uzayabilir veya kısalabilir anlaşma sırasında bu net olarak belirlenir..
İşlem sonrası ücretsiz toplu ping.
İşlemler tamamen Manuel, el ile yapılır .

satis1.jpg

- MEMNUNİYET GARANTİLİ PAKET - (130 TL)

Çalışmalar kesinlikle google güncellemelerine ve algoritmalarına uyumludur. Spam riski veya tehlikesi yoktur..
Google güncellemeleri uyumlu Penguen, Panda, Hummingbird destekli yüksek DA PA değerler ve kaliteli backlinkler..
Sizden istenilen bilgiler; 1 adet web sitesi 4 anahtar kelime
iş teslimi; 20-25 gün arası, duruma göre azalabilir veya artabilir anlaşma sağlanırken süre net olarak belirlenir.

50 Yüksek DA Sosyal profiller
20 Yüksek DA Sosyal imleme
40 Yüksek DA Web 0.2 blog backlink
70 Directory dizin ekleme
4 kaliteli Edu blog backlink
700 Dofollow Backlink
700 Wiki Backlink
3.000 onaylı ve yüksek değerli yorum backlink
150 Yüksek DA Profil backlink
10 Kaliteli blogdan tanıtım yazısı

RO0Yjo.jpg

-GÖZÜ ZİRVEDE OLANLARA- 200 TL

1 Adet Web site 5-8 anahtar kelime şeklin de oluşur. Teslim süresi 30-35 gün içerisinde detaylı raporlar iletilir. Memnuniyet garantili paketlerin arasindadır! Tamamen kaliteli, doğal, kalıcı ve yasal backlinklerden oluşmaktadır.. Google kalite yönergesine ve algoritmaları baz alınarak calışma yapılır.. Google güncellemeleri Panda, Penguen ve Hummingbird dostu backlinkler ile googlenin dikkatini çekmeyi başarın

300 Yüksek DA PA Profil backlink
500 Yüksek değerli Anchor Text Backlink
50 Kaliteli Dizin eklenimi
30 Web 2.0 Backlink
2500 Sosyal imleme
3000 Backlink ( Wiklink, profil backlink...)

bismillah2.jpg

-GÖZÜ ZİRVEDE OLANLARA II- 200 TL

Google dostu, google güncellemelerine uyumlu sitenize kesinlikle etki bırakacak çalışma. Yüksek kalite de doğal, kalıcı backlinkler ile sitenizin üzerinde etkisi kalıcı olacak. Hepimiz google'nin Gov Edu gibi devlet kuruluşları veya eğitim ile ilgili kurumların sitesine çok ilgi gösterdiğini biliyoruz. Memnuniyet garantili paketler arasındadır. Google guncellemeleri Penguen, Panda, Hummingbird %100 uyumlu!
Rapor teslim süresi; 20-30 gün arasıdır.

1 adet Web sitesi, 5-8 arası anahtar kelimeden oluşmaktadır.
1000 Kaliteli Dofollo Backlink
800 Yuksek DA/PA Gov-Edu Backlink
500 Sosyal Paylaşım
200 Yüksek DA/PA Profil Backlink

bismillah3.jpg

Referanslar;

Zirvede paketi sipariş edilmiştir.

Sipariş verildi.

Arkadaşla iki avukatlık sitem için anlaşılmıştır.Zirve seo paketi için anahtar kelimeler verilmiştir.Skypeden bıkmadan beni dinlediği ve fikir verdiği için de çok teşekkür ediyorum.Şimdiye kadar birçok seo uzmanı ile çalıştım ama arkadaş işi ticari olarak değil gönülden yapıyor takdiri hakediyor.Spamsız çalışma konusunda kendisinden güven aldım.Kurumsal sitelere şiddetle tavsiye ederim çalışmayı..Kelimelerim çok zor kelimeler bakalım yükselişi olumlu olumsuz paylaşacagım buradan

3 adet sipariş geçildi.
memnuniyet garantili paket siparişi verildi.

WhatsApp'tan yazdim ref icin

arkadaşla çalışıldı güvenilir gönül rahatlıgıyla çalışabilirsiniz

Ref olabilir miyim?

sipariş geçildi hayırlısı olsun

200 edu gov bu fiyata şaka gibi birlikte çok çalışacağız hemen bir adet sipariş verildi... Teşekkürler hayırlı işler...

Sipariş geçilmiştir, özel mesajla dönerseniz sevinirim.

hizli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şaka mı bu ben buna sipariş falan vermeidim alıntılayarak sipariş verilmiştir yazılmış. ne tür bir üçkağıt bu

Peak

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
19
Arkadaş galiba farklı forumdaki referansları alıntılayıp içeriği buraya eklemiş ondan kaynaklı duruyor [MENTION=1]iyinet[/MENTION];

leo7

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Offline idim bir süre, R10 üzerin de ki refaranslarımı ekledım, [MENTION=59686]hizli[/MENTION] ordan sipariş geçmişsiniz, aynı kişimisiniz bilmiyorum gereksiz mesajların silinmesini talep ediyorum [MENTION=1]iyinet[/MENTION]

hizli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Offline idim bir süre, R10 üzerin de ki refaranslarımı ekledım, [MENTION=59686]hizli[/MENTION] ordan sipariş geçmişsiniz, aynı kişimisiniz bilmiyorum gereksiz mesajların silinmesini talep ediyorum [MENTION=1]iyinet[/MENTION]

benim orda hizli isminde bir üyeliğim yok referansımı kaldırın

leo7

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
benim orda hizli isminde bir üyeliğim yok referansımı kaldırın
siz ile alakası yok R10 üzerinde ki referanslarimi koydum, PC ye geçince hızlı yı kaldırıyorum

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5