İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

300 Flash oyun + 300 thumbs

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2100 flash oyun, 2100 thumbs + DB 210 $ ediyor bu mantıkla. isteyen varsa vereyim. isteren eski postları biraz oku

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben espirisine dedim. hani 300 oyun ve resim 30$ muhabbeti üzerine yoksa sattığım falan yok zaten her yer oyun bir bot yazıp istediğin siteden (indexini görebildiğin bir yerden yada read izni olan) 25 dakikada 900 oyun çekebilirsin. ben çekiyorum şahsen ama elimde okadar oyun ar ki bir kısmını silmeye başladım.
isteren eski postları biraz oku
Demekteki kastım bir çok kez bedava dağıtıldıydı.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahu oyunun nesini satıyosunuz ki, sanki oturup kendiniz mi yaptınız. Satıyosan, bi oyun scriptin yada oyun siten varsa oyunlarla birlikte verirsin o ayrı konu ama buraya sırf şu kadar oyun bu kadar para diye yazanları şahsen kınıyorum

onurkuru

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam ya tamam satmıyorum satmıyorum kardeşim satmıyorum :D amma uzattınız diyebilirdiniz sadece oyun satma kimse almaz scriptle database le ver diyebilirdiniz

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam ya tamam satmıyorum satmıyorum kardeşim satmıyorum :D amma uzattınız diyebilirdiniz sadece oyun satma kimse almaz scriptle database le ver diyebilirdiniz
Onu yanlış anlama sadece senin için demedim ben, oyunları satmaya kalkan herkes için dedim ben bunu sırf senşn için yazmadım ;) Yani bana çok yanlış geliyor. Oyun sitesiyle birlikte oyunların verilmesi, yada scriptle birlikte verilmesi tamam da sırf şu kadar oyun vs.. diye satılmasına ben tepki gösterdim. Yukarda sattık yada sattım diyen diğer arkadaşlar da dahil, bunu ben genel olarak söyledim eğer satan varsa. Yoksa sırf senin için demedim bunu.

Çünkü o oyunların hepsi de neticede free şeyler, yabancı büyük oyunlar var gir mesela binlerce oyun alırsın, bu oyunu yapan adamlar da bunu bedava vermişler. Yani kastım bu. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5